reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoła Rodzenia

reklama
Dzięki Esiu!!!
Fajnie że się z nami dzielisz tymi wiadomościami, znowu muszę przyznac że z większością rzeczy się zgadzam:) Pamiętam, że nie zgadzała mi się jedna rzecz ale teraz nie moge znalezc:confused::zawstydzona/y:, najistotniejsza info wydało mi się o tym nieprzegrzewaniu,i wysiłku związanym z jedzeniem, sama jakoś na to nie wpadłam :zawstydzona/y:;-)
 
Cieszę się, że oceniacie to jako przydatne :-)

Anni dzięki, ale mam wrażenie że i tak zapamiętałam może połowę... :zawstydzona/y:

Sorga jak Ci się przypomni to koniecznie napisz! Dla mnie to jedyne źródło info, więc jeśli będziesz miała jakieś inne albo po prostu inne zdanie, to bardzo chętnie je poznam :-)

Przypomniało mi się jeszcze dot. pozycji dziecka podczas karmienia - zasada "ucho, ramię, biodro - w jednej linii" oraz "brzuszek do brzuszka" (czyli mamy i maleństwa).
 
Esia świetny wykład, dziękuję bardzo na pewno skorzystam. Jestem pełna podziwu że tyle zapamietałaś i byłaś w stanie nam to przekazać :-).
 
Kotek miło mi - choć sama mam wrażenie, że sporo opuściłam :zawstydzona/y:
No ale i streszczanie trudne nie było, bo położna bardzo spójnie i logicznie o tym mówiła.

Szopka jakbyś znalazła coś ciekawego nt. to wklejaj :-) Masz talent do wyszukiwania dobrych tekstów.
 
Esiu rewelacyjnie to zreferowałaś - bardzo dziękuje - muszę sobie te informacje gdzieś zapisać "na potem".:tak:
 
Esia, tyś się kobito z powołaniem minęła!!! :-DJesteś lepsza niż dyktafon, bo wyławiasz najpotrzebniejsze informacje i podajesz je w jasnej i czytelnej formie. Chciałabym z Tobą być na jakiejś uczelni, bo miałabym od kogo super notatki odpisywać.;-)
A tak serio - naprawdę świetne informacje. Dzięki.
 
reklama
Do góry