reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szew okreżny

Anna123456789

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2021
Postów
28
Witajcie
Zostałam skierowana na założenie szwu okrężnego zapobiegawczo ze względu na poród przedwczesny w pierwszej ciaży.
Chciałam się zapytać jak długo trzeba leżeć po znieczuleniu można samemu iść do toalety jak długo się leży po takim zabiegu?
Z góry dziekuję za odp
 
reklama
Cześć! Też miałam zakładany profilaktycznie. Nie miałam nawet cewnika, już godzinę po można było wstać do toalety. A potem leżałam w szpitalu 2 doby.
 
Ja miałam zakładany szew w 23 tygodniu znieczulenie miejscowe 6h schodzilo cewnik ściągnęli na wieczór i rano do toalety poszłam
 
Byłam 6 dni w szpitalu (oczekiwanie na wyniki posiewu z pochwy), po zabiegu po dwóch dniach mnie wypuścili do domu.
 
Ale wiadomo, potem i tak mocno oszczędny tryb życia. Może nie plackiem, ale za bardzo już nie pohasasz:) Będzie dobrze, trzymam kciuki!
Dziekuje
Byłam 6 dni w szpitalu (oczekiwanie na wyniki posiewu z pochwy), po zabiegu po dwóch dniach mnie wypuścili do domu.
No ja niestety tez czekam na te nieszczesne wyniki niby miałam swoje ale jakiś ląd w laboratorium i musieli mi robić raz jeszcze i leże niestety a myślałam ze już do domu pójdę 😂
 
reklama
Do góry