reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szew okreżny

reklama
Coś mówili o znieczuleniu w kregosłup i boje dię troche tego znieczulenia
Też miałam bo mówią że to nie szkodzi dziecku. Najważniejsze nie podnoś głowy. Mi było cały czas niedobrze i słabo ale dają leki i to przechodzi. Już dwa razy miałam przy szwie i przy cesarce. Za miesiąc czeka mnie konizacja i się zastanawiam co wziąć. Trochę boje się ogólnego że się nie wybudze. Chociaż podobno teraz to jest bezpieczne. No zobaczę co Ci doradzi anestezjolog
 
Też miałam bo mówią że to nie szkodzi dziecku. Najważniejsze nie podnoś głowy. Mi było cały czas niedobrze i słabo ale dają leki i to przechodzi. Już dwa razy miałam przy szwie i przy cesarce. Za miesiąc czeka mnie konizacja i się zastanawiam co wziąć. Trochę boje się ogólnego że się nie wybudze. Chociaż podobno teraz to jest bezpieczne. No zobaczę co Ci doradzi anestezjolog
Dziekuje 🙂
 
Też miałam bo mówią że to nie szkodzi dziecku. Najważniejsze nie podnoś głowy. Mi było cały czas niedobrze i słabo ale dają leki i to przechodzi. Już dwa razy miałam przy szwie i przy cesarce. Za miesiąc czeka mnie konizacja i się zastanawiam co wziąć. Trochę boje się ogólnego że się nie wybudze. Chociaż podobno teraz to jest bezpieczne. No zobaczę co Ci doradzi anestezjolog
Ja juz po szewku lezalam 12 h Bez ruchu z cewnikiem ale jakos dalam rade. Powodzenia 🥰🥰 i dziękuję za miłe słowa 😊
 
Ojej czemu aż tyle godzin? Jak się czułaś po znieczuleniu? Super że już masz to za sobą 🥰
W sumie tak długo bo czekałam aż lekarz przyjdzie i pozwoli mi wyjąć cewnik
Najgorsze dla mnie bylo wkłócie w kregosłup bo się mocno spięłam niestety, po zabiegu bolały mnie ttlko plecy w miejscu nakłócia bolały w sumie 2 dni,lekkie plamienie przez jakies 10h po 2 dobavh od zabiegu zostałam wypisana do domku dostalam zastrzyki przeciw zakrzepowe i luteine narazie podjezykową a póżniej dopochwową, zabieg w sumie nie licząć znieczulenia trwał 7 min 😉 pożniej 2h na oiomie i spowrotem na idział
 
reklama
W sumie tak długo bo czekałam aż lekarz przyjdzie i pozwoli mi wyjąć cewnik
Najgorsze dla mnie bylo wkłócie w kregosłup bo się mocno spięłam niestety, po zabiegu bolały mnie ttlko plecy w miejscu nakłócia bolały w sumie 2 dni,lekkie plamienie przez jakies 10h po 2 dobavh od zabiegu zostałam wypisana do domku dostalam zastrzyki przeciw zakrzepowe i luteine narazie podjezykową a póżniej dopochwową, zabieg w sumie nie licząć znieczulenia trwał 7 min 😉 pożniej 2h na oiomie i spowrotem na idział
No tak właśnie nie można się spinać bo może źle zrobić znieczulenie najważniejsze że już po🙂
 
Do góry