reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczęśliwe dzieciństwo maluszków - zabawki, piosenki, metody wychowawcze itp.

Moniau w kwestii technicznej, nie piszemy posta pod postem :tak: Jeśli chcemy coś dodać do swojej wypowiedzi wciskamy edycję ;-)

Co do łóżeczka turystycznego to my kupowaliśmy już z materacem :tak: Ale widziałam w wielu sklepach materace do łóżeczek turystycznych osobno :tak:
Ten materac, co jest w łóżeczku turystycznym jest do niczego, na pewno nie nadaje się dla noworodka, chyba najlepiej wymiar sprawdzić i kupić potrzebny, na allegro jest masa materacy o różnych wymiarach.
 
reklama
wiem:) przepraszam, za szybko mi sie wcisnelo i napsialo niz pomyslalo :)
ponoc w ciazy sie mozg kurczy, wiec wybaczcie :)

Nikki masz racje, materac w lozeczku tyrystycznym nie nadaje sie dla Maluszka takiego, lepiej kupic zwykly jak do lozeczka nromalnego!
 
ja tez wszystkiego sie pozbyłam dużo miałam pożyczone i dużo sprzedałam i powiedziałam ze i tako sobie kupię nowe bo moda sie zmienia :-D;-)

wiec czeka mnie kupno wszystkiego no może kilka ciuszków mam pochowanych bo myślałam ze innym w rodzinie się przydadzą ale tak wyszło że szybciej mi ;-):tak:
 
Dziewczyny, wy już o wózeczkach, łóżeczkach, a ja daleko w lesie... Nie mam kompletnie niczego. A co najgorsze brakuje mi jakoś zapału do zakupów. Czasami jak gdzieś jestem na zakupach i są jakieś stoiska z rzeczami dla niemowlaków to zerkne, i na tym się kończy. Myślałam, żeby powoli zacząć kompletować rzeczy, bo nie odczuje się tego tak finansowo, jak się będzie wydawać po troszke co miesiąć, niż kupując wszystko na jeden raz. A na ostatnią chwilę nie chce wszystkiego zostawiać, bo w pośpiechu to można różnych niepotrzebnych bubli pokupować. Zresztą też niewiadomo, jak się będziemy czuły w tych ostatnich miesiącach.
Tak się zbieram, zbieram i zebrać nie moge na jakieś zakupy. To do mnie nie podobne, zawsze lubiałam łazić po sklepach...
Na razie nie musisz kupować, ale warto po sklepach pochodzić, zobaczyć, co się podoba, jakie ceny itp...
 
Ja już mam łóżeczko upatrzone będzie zielono-brązowe ma taka budkę jak przy wózkach są wiec myślę że przed słoneczkiem ochroni jest też przewijak i maskotki, materacyk też wydał mi się na pierwszy rzut oka jakiś nie bardzo ale dobrze, że mam was i wszystko podpowiecie :-D
 
Hej!!
Ja jeszcze nic nie mam prócz obietnic że dostanę. Jeśli będę kupować to jeszcze nie teraz, pewnie bliżej jesieni..
 
co do wozeczka to wczoraj wynaleźlismy z M extra wózek i go kupujemy na 100% to CONECCO V3 jest swietny i bardzo lekki...
tak pozatym mam na sprzedaz tanio wozek wielofunkcyjny deltim voyager wiem ze napewno nie wolno tu zadnej giełdy urzadzac wiec jak ktoras z was zainteresowana to to jest moje gg 4861048
 
reklama
Do góry