reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepionki

oj, laski, coś słabo te kciuki 3macie... mamy pierwszą gorączkę (chyba:confused:) poszczepienną... jakby młoda dała dokładnie zmierzyć to bym napisała ile, ale ona nie usiedzi ani chwili, a tym bardziej że "światełka" się boi:baffled:wychodziło między 37,6 a 39 nawet - była gorąca wiec dałam jej nurofen. teraz już nie wydaje się ciepła, a jak M mierzył to term jeszcze piknął że jest gorączka:confused:coś nie wierzę mu:/ a młoda fakt że chwilę posiedziła mi na kolanach i misia tuliła ale potem już normalny duracell sie włączył, teraz z ojcem sie kłóci o miejsce do spania. jak zaśnie to jej na spokojnie zmierzę. ale mam nadzieję że już gorączka nie wróci - więc moze teraz to już tak porządnie te kciuki zaciśnijcie, co?:-p
 
reklama
IDA
images
 
za każdym razem jak wy pytałyście o takie rzeczy to byłam pewna ze wiedziałabym co zrobić, ale... chyba mam zamroczenie: po 6h można jakby co dać kolejny strzał tak? i też nurofen czy wtedy czopek lepiej?jak będzie zaspana to pewnie i tak syropku nie weźmie a po czopku sie rozpłacze - lepiej zeby gorączka spadła na dobre:baffled:
marg, nie wiem bo młoda jeszcze chyba walczy i nie chcę jej rozbudzać...
 
Ida, ja bym podała ponownie Nurofen, właśnie po 6 godzinach. Chyba że by spokojnie spała, to bym poczekała do przebudzenia. Hania czopków nienawidzi, więc preferujemy właśnie syropki. Mam nadzieję, że nie będziesz musiała już nic jej podawać, bo gorączki już nie będzie.
 
reklama
Ida ja wyłącznie w takich sytuacjach już tylko stosuję nurofen w postaci syropku bo Łukasz go lubi a przy wkładaniu czopka przeraźliwie płacze. Możesz dać po 6h bez problemu.
Wiem że kiedy temp jest bardzo wysoka to można było też na przemian dawać raz nurofen a jeśli temp ciągle rosła a nie spadała to dać np paracetamol w czopku za 2h od przyjęcia nurofenu a w porze kiedy miał być nuforen dać go znowu- nie wiem czy rozumiesz co napisałam? Po prostu żeby przemieszać te leki bo one mają inny skład.
 
Do góry