reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepionki

Monia Trzymam kciuki;) My szczepiliśmy na rotawirusy, jesteśmy po pierwszej dawce. Mnie przekonała znajoma, która nie szczepiła i z dzieckiem wylądowała w szpitalu. Niestety koszt jest duży, ja obliczyłam że w sumie wydamy 2050zł bo jeszcze pneumokoki.
 
reklama
Dzieki dziewczyny!! My juz po ;-) Szczepilismy skojarzona i pneumokoki. Bylo nawet dobrze, Malutka raz tylko zaplakala ale nie tak strasznie jak ostatnio ;-) Kciuki chyba sie bardzo przydaly :* ;-)
 
moja miała 3 wkucia. Jestem staromdna. Szkoda mi jej ale ja tez tak miałam i przezyłam i duuuuza jestem. Ma tylko bepłatna ta bekomórkowa jako zalecenie od neurologa.


No to jak masz bezpłatną ta bezkomórkowa to mogły być dwa wkłucia - jak u mnie (Hib można do tej bezkomórkowej wlać i na raz wkłuć). Ja też lecę bezpłatnymi, z tym że te bezkomórkowe kosztowały mnie 60zł (przeżyję tyle).
 
No to jak masz bezpłatną ta bezkomórkowa to mogły być dwa wkłucia - jak u mnie (Hib można do tej bezkomórkowej wlać i na raz wkłuć). Ja też lecę bezpłatnymi, z tym że te bezkomórkowe kosztowały mnie 60zł (przeżyję tyle).

ani za pierwszym razem ani drugim ani lekarka ani pielegniarka mi nie powiedziały ze mozna zrobic z 3 dwa. Przygadała mi tylko ze mecze dziecko trzema wkuciami bo nie moze odzałowac ze nie wziełam 5 w 1
 
reklama
mi też tak dogadała przy pierwszym szczepieniu to na nią doniosłam :szok: HI HI

Na mnie lekarka też tak spojrzała i zapytała czy nie szkoda mi dziecka, tyle wkłuć mu dawać. A mnie w tym momencie wręcz zatkało bo nie spodziewałam się tego,że lekarka może tak powiedzieć. W ogóle skoro niby lekarze uważają że przy skojarzonych dziecko mniej cierpi, to dlaczego one nie będą bezpłatne?

My mamy szczepienie 18 stycznia, staram się jeszcze o tym nie myśleć...
 
Do góry