reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SZCZEPIENIA- szczepić nie szczepić oto jest pytanie

reklama
dostaliśmy dzis wezwanie na szczepienia - na gruzlice i wzw, a zostawiałam przeciez pismo w szpitalu, ze nie szczepimy:baffled: Mogliby sie jakos informowac, a nie znaczki marnowac.
 
a o mnie chyba w przychodni zapomnieli;-)nie wzywają na szczepienia, teraz i tak chciałam chwile poczkeac bo kicha - raczej pewnie z powodu suchego powietrza ale wolę przeczekać a jak jszcze nie wzywają to juz w ogóle
 
my też nie stawiliśmy się na szczepienie pod koniec lutego i nikt nic nie mówił jeszcze. ale zaszczepie tylko trochę później:)
 
U nas też jestem w szoku, że jeszcze nie dzwonili ani nic nie przysłali... Do starszej przysyłali, a teraz nie. I dobrze :).

ja na szczepienie pójdę dopiero wtedy, jak będę miała Tośkę gdzie zostawić...
 
muszę dodać swój wpis by mamy wiedziały ze sa jeszcze na tym forum mamy szczepiące :)))
ja szczepie
Marcelek jest zaszczepiony na gruźlice wszystkimi dawkami przysługującymi mu do tej pory infanrix hexa i pneumokoki oraz mmrII.
Danielek ma juz za sobą szczepienie na gruźlice i pierwsza dawkę infanrix hexa.

ewelinka katar nie jest przeciwwskazaniem do szczepień. gorączka owszem tak ale katarek nie.
 
to Ty sobie spokojnie szczep, Marys:tak:

ja bym dziecka z katarem nie zaszczepiła -A skąd mam wiedziec, kiedy to tylko katar, a kiedy poczatek czegos powazniejszego?? (katar jest np. pierwszym objawem ospy!! )
 
Vileyka to tak jak my. Ale jak Zośkę jutro zaszczepią to tylko 4 tyg ;).

A ciekawa jestem, czy zaszczepią bez gadania, czy karzą zapłacić- musimy oczyszczone- wskazanie od neurologa.
 
reklama
u mnie dzwonia i mecza o szczepienia...mała przychodnia. w Poznaniu nie dzwonili jak zalegałam 4 mies.
Ja ide z chlopakami 21 na kłucie. Mam nadzieje, ze pójdzie bezobjawowo.

Połozna mi pow ze u nas w przychodni babka dostała kare za nieszczepienie. Mialo byc 5tys a chyba płaciła 1,5tys...zalegała rok ze szczepieniem
 
Do góry