reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia -pytania,obawy i niepokoje/reakcja dzieci na szczepienia

rotateq ma 3 dawki a szczepić dziecko należy najpóźniej do 4 miesiąca. My rotarixem szczepiliśmy ( 2 dawki)
 
reklama
:-)Witam ja moją Wiktorię szczepiłam Rotateq ale miałam trzy dawki i pierwsza podałam w 8 tygodniu. Szczepionka najtaniej kosztowala 280zł ale udało mi się znaleźć apteke w ktorej we wtorki jest promocja 10% taniej i płacilam 250zł ( szczepionka na recepte i na zamowienie).
Ale powiem wam że warto naprawde Wiktoria ma 6 miesięcy i ostatnio całą rodzina przeszliśmy ostrą jelitowkę a mała nic. Naprawde polecam.:-)
 
Aż mnie głowa rozbolała od tych informacji... ;( W czwartek idę z moją Oleńką na pierwsze szczepienie - właśnie Infarnixem :|
 
dzięki bogu,bo moj syn byl szczepiony ta seria infarixu miesiac temu i juz sie wystraszylam czytajac te wszytskie posty....nie bylo skutkow ubocznych,wiec moze rzeczywiscie jest juz ok.
 
no niestety watek powstal dawno temu i teraz nikt nie czuje sie odpowiedzialny zeby go uzupelniac na biezaco ...
a te informacje ktore podalam w moim poprzednim poscie powinny znalezc sie w pierwszym ...
poprosze aletke zeby go uzupelnila;
 
reklama
Do góry