reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia -pytania,obawy i niepokoje/reakcja dzieci na szczepienia

reklama
Nocka widziałam ten przyklejony wątek, ale tam zauważyłam tylko info o wcześniejszej wycofanej serii. Dopiero jak podałaś ten link to jeszcze raz się przyjrzałam i faktycznie znalazłam. Ale powiem szczerze, że nie pomyślałam, że mogą tam być informacje o kolejnych seriach, a raczej komentarze odnośnie tamtej serii. Sama bym szukała osobnego wątku. Przepraszam za zamieszanie wobec tego.
 
jutro prawdopodobnie będziemy u lekarza, sprawdzę jakie serie Misiek miał (w książeczce niestety nie ma info). w każdym bądź razie nic mu nie było
 
Witwm, mój synek niestety został zaszczepiony dwukrotnie wycofanymi seriami szczepionki! Jestem zszokowana i boję się jaki może mieć ona wpływ na maleństwo. Niby nie miał żadnych obiawów po podaniu szczepionek ale może się okazać że będa jakieś obiawy po upływi dłuższego czasu. Poza tym nie wiadomo dlaczego wycofano szczepionkę. Ja chyba nie będę już szczepić szczepionkami skojarzonymi. Nie wiem co robić a 9.10 mamy następne szczepienie?
 
Ja na pewno tego tak nie zostawię. To nie są żarty a nasze dzieci to nie króliki doświadczalne. i co najciekawsze nikt nic nie mówi, przychodnie milczą i rączka rączke myje jak zawsze jak chodzi o kase
 
Kolejna seria zostala wstrzymana w dniu dzisiejszym. Wiecej na gif.gov.pl

To juz bodajze czwarta seria wstrzymana w obrocie. Znowu powodem jest nieprawidlowy wyglad szczepionki.
Czyli jednak cos musi byc nie tak...
straszne,poprostu straszne
 
reklama
pytałam pielęgniarki, która robi szczepienia, powiedziała, że te w aptekach już są ok i żeby się nie martwić
a jak widzę, jednak matrwić się należy, bo (Boże uchowaj!) możemy trafić na kolejną felerną serię

czy można podać dziecku inną szczepionkę jeśli dwie dawki miało infanrixu? jeśli tak to jaką? (darmowe z przychodni? czy może skojarzoną innej firmy?)
 
Do góry