reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szczepienia -pytania,obawy i niepokoje/reakcja dzieci na szczepienia

We wtorek idę na szczepienie z maleńką, mam zamowioną szczepionkę w aptece, a przeczytawszy to wszysto jestem przerażona i pełna wątpliwości.
Pierwszą szczepionkę dla dzidzi rownież kupowałam skojarzoną. Czy mozna przerwać szczepienia skojarzonymi i przejśc na normalne, oferowane przez przychodnię szczepionki?
 
reklama
Warta ... można przejść na normalne, choć pewnie przychodnia będzie dalej namawiać Cię na skojarzone ..... :dull:.

.... a ja do dzisiaj nie dostałam od producenta szczepionek żadnej odpowiedzi na zgłoszone przeze mnie w mailu powikłania poszczepienne ... wydaje mi się, że powinni odpisać choćby cokolwiek, skoro mają uruchomioną na stronie taką opcję "szybkiego kontaktu" .... teraz będę złośliwa: .... chyba, że mają tyle takich zgłoszeń, że jeszcze nie zdążyli do wszystkich napisać ...
 
warta,
a myślisz że to coś zmieni? myślisz że te 'zwykłe' są wolne od wad?
To była wadliwa seria która została wycofana. Nie pękaj wafelka :tak:

P.S. Musiałam tu Cie wyśledzić... zajrzysz do czerwcówek w końcu?
 
warta,
a myślisz że to coś zmieni? myślisz że te 'zwykłe' są wolne od wad?
To była wadliwa seria która została wycofana. Nie pękaj wafelka :tak:

P.S. Musiałam tu Cie wyśledzić... zajrzysz do czerwcówek w końcu?

nie wycofana, ale wstrzymana a to jest zasadnicza roznica.
 
Dziś pójdę do apteki i dowiem się jaki nr ma szczepionka która tam trzymają dla mnie. W przychodni zapytam też o serię tej pierwszej
 
Dziś pójdę do apteki i dowiem się jaki nr ma szczepionka która tam trzymają dla mnie. W przychodni zapytam też o serię tej pierwszej
Warta nie musisz pytać, wystarczy, ze zajrzysz do książeczki szczepień dziecka i sprawdzisz z podanym tu numerem serii, bo pielęgniarka ma obowiązek wpisać serię i dw szczepionki którą podała. A co do tej zatrzymanej w aptece to farmaceuta NIE MOŻE Ci wydac złej, chyba, że sprzedał Ci ją zanim dostał wiadomość o wstrzymaniu i ma na to dowód w postaci paragonu fiskalnego. A przechowuje ją dla Ciebie na Twoja prośbę.
 
Właśnie znalazłam ten wątek.
Mój synek był zaszczepiony tą szczepionką w sierpniu :szok: Na szczęście nic się nie stało... Jestem zszokowana!!
 
reklama
Do góry