reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szczepienia i badania kontrolne

Biedaczek :-(Dobrze, że to już przeszłość. Oby te wszystkie paskudztwa omijały nasze dzieciaczki. Człowiek często sam wolałby wziąc chorobę malucha na siebie.
 
reklama
ialam masc do oka ale ponoc rownie wazne jest rozgrzewanie
Kochane, klade sie-jeatem u rodzicow, Maja wczesnie zasnela i pewnie wczesnie wstanie, a jutro stresujacy dzien przede mna- A. rano wylatuje ze Stanow i bedzie dopiero na 18 w W- wie bo z przesiadka leci... Nie lubie jak on tak lata
 
No u nas od jakiegoś czasu jak nie urok to przemarsz wojska, a jak słyszę jeszcze pod swoim adresem teksty, że własnym czarnowidztwem to ściągam, to mam dosyć.
 
Moon my już stosowaliśmy Krople Dicortinef, Maxtroll, DIfadol, maść Maxtroll, a teraz mamy krople i maśc Folxal, mam nadzieję, że pomoże. Z tym ogrzewaniem jej nie odpuszczam, wierzę że w końcu ja zpacyfikuję.
Szczęśliwego lotu dla męża i ile startów tyle lądowań życzę. Oj będzie jutro gorąca noc;-)
 
Oj bedzie gorąca, nie wiem jak ja w pn do pracy pojde skoro A w W-wie bedzie przed 23 w koncu... Wysiedzial sie na JFK siedem godzin tak samolot opozniony byl...
 
u nas priorix pod koniec zeszłego roku, hexa w zeszłym tygodniu, na szczęście bez żadnych nieporządanych reakcji (może jednego dnia jakby lekko 'cieplejsza' niż normalnie ale nawet temp nie mierzyłam...):-)
ja się strasznie bałam priorixa
 
a mnie czeka podwójne szczepienie, oboje naraz Infanrixem. Nie wiem jak to wytrzymam:( Póki co Marysia ma jeszcze lekki katar więc się wstrzymuję, ale to jednak nieuchronne. No skąd pieniądze na te szczepienia wziąć:-(
 
brr.. ja bliźniaki w końcu szczepię tymi NFZ - w sensie darmowymi... i wyglądają ok. Ale skąd ja niby żuczek mały mam wiedzieć, ze któreś są lepsze... ?
No ale o tym już było.

W każdym razie czeka nas mocno opóźniona różyczka i świnka. Czy ktoś wie jaki skutek ma szczepienie póxnie o pół roku czy ileś tam - niż zalecają to odgorne zalecenia.. ?
 
reklama
nutria nic sie nie stanie, mozwe organizm lepiej przyjmie szczepionke bo dojrzal troche przez te pol roku. Ja czekam do lata z osr
 
Do góry