reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
Dziewczyny zwracam sie do Was z prośbą właśnie tu bezpośrednio na forum Szczecinianek żeby uzyskać odpowiedź- podpowiedź od źródła!
Potrzebuje dosc pilnie namiarów na gastrologa dziecięcego ze Szczecina ,dostałam skierowanie z moją Kajulą na św. Wojciecha ale do końca czerwca nie ma miejsc, a lipiec,sierpień, wrzesień przyjęcia póki co wstrzymane:dry:!
Chodzi mi o prywatnie przyjmującego lekarza no i cudownie by było jakby był sprawdzony.
Może macie jakieś namiary?któraś z Was korzysta albo jej znajomi,rodzina!
Najfajniej by było jakby był to lekarz który przyjmuje właśnie na Wojciecha żebym ewentualnie później mogła leczyć małą lub kontrolować w poradni na nfz, ale jeśli jest to inny to chętnie przyjmę namiary.
Bardzo Was proszę jeśli któraś może mi pomóc to piszcie na PV- ostatnio na forum zaglądam wieczorkami i trochę rzadziej i w ten sposób będzie mi łatwiej znaleźć!
Pozdrawiam:happy2:
 
Hejka dziewczyny:)

jak po świetach? ja dziś dopiero odsypiałam je. Wczoraj dopiero wróciliśmy do domku.
A Jak Wam minęły święta??
 
Witajcie dziewczyny:)
Jak Wam minęły święta? Przepraszam, że nie zaglądałam tu tyle czasu i że nawet życzeń swiątecznych Wam nie złożyłam ale bywają dni kiedy nie mam czasu kompletnie na nic. Moje dziecko ma jakąs dziwną awersje do komputera i kuchni. Gdy tylko widzi że idę w tę stronę zaczyna krzyczeć, i pełznie za mną z płaczem ile sił w łapkach (biedaczek) wiec z komputera i kuchni korzystam gdy śpi. Nam święta minęły dość przyjemnie, w rozjazdach ale rodzinnie. Wielkanoc u moich rodziców a lany poniedziałek u tesciow.
 
Dziewczyny chciałam sie Was poradzić, bliżej lata chcę kupić dla syna spacerówkę-parasolkę i kompletnie nie wiem na jaką sie zdecydować. Mamy z mężem kilka typów, ale w ich opisach zapomnieli (moim zdaniem) o najważniejszym, o ciężarze nośnym. Gdzieś kiedyś wyczytałam (jeszcze jak byłam w ciąży) że im parasolka lżejsza/delikatniejsza tym mniejszy ciężar można wozić (czyli dziecko) czyli ciężar maxymalny wynosi do 15 kg. No i teraz mam kłopot, bo zalezy nam bardzo na leciutkiej spacerówce, chcemy aby była szybka w złożeniu i rozłożeniu, aby smiało mieściła sie w każdy kąt, no i żeby młody mógł z niej korzystać nawet do 4 roku życia. A czterolatek chyba waży więcej niż 15 kg. No i zależało by mi jeszcze na tym aby posłużyła przez te 4 lata. Cenowo- max 500/600 zł. Pomóżcie prosze, może macie coś sprawdzonego i niezawodnego.
 
hejka

k@m@ no ja miałam parasolke szybko się składała woziłam bardzo dużo kilogramów na niej hehe dlatego szybko sie ciut rozklekotała(woziłam zakupy po 20kilo i damiana do tego,Kuba często też stawał na niej).tylko zimą się nie nadawała bo małe kółka.jak coś na nk mam fotke jego.

paula witaj :) napisz nam więcej o was.gdzie mieszkacie,ile córeczki lat mają,co porabiasz:)

a gdzie reszta mam????????
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja jestem:)),tylko ciągle zebrać się nie mogę.
Ewon
, jak po chrzcinach?Bo ja padłam w niedziele wieczorem.A w domu robiliśmy, więc kocioł był.Wrzucę na grupę zdjęcie:-).
 
Hahaha....to nieźle Ewon :-) masz racje na zimę sie takie wózki nie nadają, na szczęście na zimowe eskapady mam spacerówe z dużymy kołami ale na lato wolałabym coś lżejszego. Myślę że ja nie bede wozić tak olbrzymich ciężarów (ale któż to wie) Widziałam fajowską spacerówkę McLaren tylko ciężar nośny to max 15 kg. wiec do około 3 roku życia dziecka. A co jak moj leniuch bedzie chciał dłużej sie "wozić" ? troche kicha ale wózeczek elegancki. Fajnie wyglądają Espiro Vayo, Quinny ZappXtra i Inglesina model Trip z tym że Inglesina to włoski wózek, a ja do ich rzeczy przekonania nie mam. Wszystko co od nich miałam- łącznie z ciuchami+buty szlak trafił po roku :/ :realmad:
Nie wiem sama..... mąż powiedział, że jaki wybiore to kupimy a ja sie waham. Nie wiem, nie wiem, nie wiem.....:-p
Paula witaj :-):-):-)
 
reklama
witam po swietach
troche nie pisałam ale przygotowywałam si e do chrzcin które robiłam w domu na 20 osób i troche mi zeszło:) ale obiecuje nadrobic!
 
Do góry