reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

reklama
Ostatnio przyjaciółka uświadomiła mi, że dla niemowlaczka potrzebne są takie łapki niedrapki. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje... ;-) Buszowałam więc na allegro i można je dostać razem z całą wyprawką. Dziś znalazłam dosyć tanie zestawy w różnych kolorach WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (717110205) - Aukcje internetowe Allegro albo taka WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (719203134) - Aukcje internetowe Allegro Chyba z pomocą mamy i przyjaciółki usiądę i zrobię listę potrzebnych do kupienia rzeczy.... :-)
 
Ostatnio przyjaciółka uświadomiła mi, że dla niemowlaczka potrzebne są takie łapki niedrapki. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje... ;-) Buszowałam więc na allegro i można je dostać razem z całą wyprawką. Dziś znalazłam dosyć tanie zestawy w różnych kolorach WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (717110205) - Aukcje internetowe Allegro albo taka WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (719203134) - Aukcje internetowe Allegro Chyba z pomocą mamy i przyjaciółki usiądę i zrobię listę potrzebnych do kupienia rzeczy.... :-)

kupisz bawełniane skarpeteczki i tez bedzie ok.
 
Ostatnio przyjaciółka uświadomiła mi, że dla niemowlaczka potrzebne są takie łapki niedrapki. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje... ;-) Buszowałam więc na allegro i można je dostać razem z całą wyprawką. Dziś znalazłam dosyć tanie zestawy w różnych kolorach WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (717110205) - Aukcje internetowe Allegro albo taka WYPRAWKA NIEMOWLĘCA PIĘCIOCZĘŚCIOWA roz. 56 (719203134) - Aukcje internetowe Allegro Chyba z pomocą mamy i przyjaciółki usiądę i zrobię listę potrzebnych do kupienia rzeczy.... :-)


ja juz mam niedrapki :) zwykle biale i baaaaardzo maluskie :)
 
Te łapki niedrapki czy inaczej poprostu rekawiczki dla niemowlat to fajna sprawa, ale wcale nie konieczna. Wielu ludzi zaklada maluszkom poprostu skarpetki na raczki, to jest tez dobre rozwiazanie :tak:Ja mialam takie lapki i to 2 czy 3 pary ale w sumie malo ich uzywalam.
 
A ja wczoraj Kupilam pierwszą rzecz dla mojego maleństwa....takie skarpetko- buciki...sa one mięciutkie, wygodne i cieple..a przeciez nasze maluchy urodzą sie w zimę wiec cieple ubranka jak najbardziej wskazane!!!!!!
Narazie nic wiecej nie kupuje bo duzo rzeczy mam tylko musze odgrzebac i poprzegladac.....
Podejrzewam ze w tej ciązy az tak sie nie nakupuje dla malucha ;)))
 
ja juz mam niedrapki :) zwykle biale i baaaaardzo maluskie :)

Te łapki niedrapki czy inaczej poprostu rekawiczki dla niemowlat to fajna sprawa, ale wcale nie konieczna. Wielu ludzi zaklada maluszkom poprostu skarpetki na raczki, to jest tez dobre rozwiazanie :tak:Ja mialam takie lapki i to 2 czy 3 pary ale w sumie malo ich uzywalam.

Mi koleżanki mówiły że takiełapki są nie praktyczne gdyż dzieciaczki je łatwo ściągają - za to gorąco polecają body z takimi wywijkami na łapki przy rekawkach - sprytna sprawa...
 
reklama
Mi koleżanki mówiły że takiełapki są nie praktyczne gdyż dzieciaczki je łatwo ściągają - za to gorąco polecają body z takimi wywijkami na łapki przy rekawkach - sprytna sprawa...

tez pomyslalam ze swciagaja dlatego kupilam z slugim sciagaczem takim solidnym wiec nie ma sposobu na zdjecie niedrapek :)
 
Do góry