reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szaleństwa zakupowe dla Dzieci i Mam oczywiście :D!

Ja ostatnio chciałam kupić chociaż jakieś ciuszki ale oczywiście mama, mój M - wszystko twierdzą że to za wcześnie i że jeszcze jest czas.. No dobra niech im będzie :( Ale korci, nie powiem że nie. Stwierdziłam że poczekam do momentu aż poznam płeć a potem nic mnie nie powstrzyma :)
A wczoraj byłam w sklepie dziecięcym - jakie śliczne łóżeczka i pościele widziałam , kurcze już chciałam brać :) Z wózkiem to chyba będę miała problem, bo tyle tych wózków, a ceny też różne od 400 zł do ponad 1000, a że ja się na tym w ogóle nie znam to nie mam pojęcia co kupię. Polecacie jakiś ?
 
reklama
Ja zamówiłam na Allegro śliczny kombinezon z łapkami i uszami misia. Nie mogłam się naprawdę powstrzymać. Teraz czekam jak przyjedzie:-D:-D:-D
hehe a ktory to? taki pluszowy brazowy? bo ja widzialam w tym dzidzie i myslalam ze padne i potem rozplyne sie jak lod taki byl rozbrajajacy! ja mam czapeczki z uszami takie białe, zeby dla dziewczynki i chlopczyka bylo :)

Ja ciagle mysle o wozku. Moj pierwszy i prawdopodobnie ostateczny typ to mutsy urban rider, ale mysle jescze nad tym [ame="http://www.youtube.com/watch?v=F8qZOgwzP5w"]YouTube - JOOLZ - Stroller - Hello sky, birds, and trees[/ame]

musze do niego przymieryc sie w sklepie i go dokladnie obejzec. Mutsy jest bardzo solidny i jak go "pchalam" i kierowalam nim to naprawde wygodny byl. Jak porownywalam z tymi innymi (chicco, maxi cos itd) to najsolidniejszy, nie jakis roklekotany.
 
Ostatnia edycja:
hehe a ktory to? taki pluszowy brazowy? bo ja widzialam w tym dzidzie i myslalam ze padne i potem rozplyne sie jak lod taki byl rozbrajajacy! ja mam czapeczki z uszami takie białe, zeby dla dziewczynki i chlopczyka bylo :)

Ja ciagle mysle o wozku. Moj pierwszy i prawdopodobnie ostateczny typ to mutsy urban rider, ale mysle jescze nad tym YouTube - JOOLZ - Stroller - Hello sky, birds, and trees

tak, tak właśnie ten:tak::tak::tak: miałam podobne odczucia i musiałam go mieć:-) mój M. powiedział, że już kompletnie zwariowałam. Zwariuje dopiero jak dzidzia będzie na świecie:-D:-D:-D:-D
 
BabyActive - wózki dziecięce

Katalog wózków-> Jet-> i np. jet picasso :)

Super zwrotny i lekki wózeczek :-) Zastanawiam się nad nim, bo super mi się jeździło nim po sklepie ostatnio jak patrzyłam na wózki;-) Na allegro np. Jet 3w1 picasso kosztuje 1099zł (gondola, spacerówka i fotelik samochodowy).
 
tak, tak właśnie ten:tak::tak::tak: miałam podobne odczucia i musiałam go mieć:-) mój M. powiedział, że już kompletnie zwariowałam. Zwariuje dopiero jak dzidzia będzie na świecie:-D:-D:-D:-D

to taki no nie? kurcze tylko gdzie ty kupilas brazowe? bo wszedzie sa bezowe i szare i biale:(
 

Załączniki

  • 720047682.jpeg
    720047682.jpeg
    11,4 KB · Wyświetleń: 32
A ja ostatnio napalilam sie Waszymi opisami, ze sa fajne spodnie ciazowe w C&A i od razu pognałam do galerii. I co? I wielkie gó*** :wściekła/y: W calym C&A nie bylo ani jednego ciazowego ciucha :no: Tylko zla wyszlam bo sie na to napalilam :-(
Musze podskoczyc do drugiej galerii, bo tam jest H&M i wiem, ze na 100% jest dzial ciazowy to moze tam sie czyms zadowole :-p
 
reklama
to taki no nie? kurcze tylko gdzie ty kupilas brazowe? bo wszedzie sa bezowe i szare i biale:(


brązowy znalazłam na Allegro, nawet nie wiedziałam, że są inne kolory. Wogóle to mam hopla na punkcie tych misiowych kombinezoników, znalazłam jeszcze taki polarkowy i oczywiście też musiałam go mieć:-):-):-):-D:-D:-D
 
Do góry