reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Hej
Wczoraj tak sobie na spokojnie poczytałam te kilkanascie stron:tak: i jestem w szoku:szok::szok::szok: ze tak was po blokowali :szok::szok::szok: normalnie a złodziejki to siedzą sobie i kasę liczą na szafce:wściekła/y::wściekła/y:
Zostałyscie normalnie w bezczelny sposób potraktowane,najlepiej jest usuwać niewygodnych uzytkowników niż rozwiązać z nimi panujące odwiecznie problemy :wściekła/y:
to chyba gorsze od Białorusi:szok::szok: lub czasów wojennych:no::no:
taki rozreklamowany portal przyjazny mamie:szok::szok:
no nic wydaje mi sie ze przyjdą nowe mamusie podporządkują sie :tak: jak te zagubione owieczki ,do czasu az znowu wybuchnie bunt:tak: bo to juz 2 za mojej kadencji:tak:
ale co najwazniesze ze zmiany sa i chips odejdzie(choć nie jestem do konca przekonana,jej decyzji ,na bank wróci pod innym nickiem:tak::tak:bo co by robiła w domu? tresowała i pouczała synka?)
 
reklama
Julkowa pomóż bo ostatnio jakoś "stępiałam" i nie wiem jak Was pozapraszać do tej grupy i co tam wogóle poustawiać zeby było ok ;-(
 
wiesz co, no ja to w szoku jestem jak traktuje sie uzytkownika który twierdzi ze ma wolnosc wypowiedzi. zabanowanie i koniec - no jak tak mozna. zastanawiam sie czy nie ruszyc tego dalej - poczekam do konca tygodnia i moze ktoś sie zainteresuje - moze jakis podobny portal z chęcią przejmie uzytkowników?

ok, rozumiem, ze chcą zachowac porzadek na forum poprzez łaczenie wątków - ale np moznaje połączyc po jakims czasie, bo tematy moga byc podobne, ale nie takich samych problemów dotyczą
 
dzien dobry tak z ogóle - rzeczywiscie chamówa - nie przywitałam się - bana mi:D

ide pakowac przesyłki i zasuwam na poczte wiec bede was czytac ale nie odpisywac na razie, bo sie musze ogarnąc:)
 
Netka daj gg to napisze o co mi dokładnie chodzi, bo prywatnych danych nie moge i nie chcę podawac na forum publicznym :D Małe śledztwo wczoraj przeprowadziłyśmy ;p
 
ok ja na razie uciekam po strój dla mojego smyka na bal przebierańców ;-) Julkowa liczę na pomoc ;-)

Ale te osoby same się tam zapisują a jak resztę skrzyknąć ????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry