reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

A właśnie któraś poruszyła temat Marakesz. Zanim się zalogowałam to długo tylko czytałam szafkę i ona jakoś najbardziej rzucała mi się w oczy i nagle jakoś przeoczyłam jej zniknięcie, co się stało?
Po prostu pożegnała szafkę ze wzgledu na takie sytuacje :wściekła/y::crazy:
ale my sie nie damy :-D:-D:-)
 
reklama
Tez mi się wydaję, że cała rzesza tych plotkujących to konfidentorstwo ;)

P.S. Chyba utworze słownik wyrazów kamilik :)
 
dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?
2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...
 
Kochane tu tez sa pewne zasady nie wolno przeklinac klocic sie bo tez zamykaja watki itd. Nie mozna pisac jedno pod drugim pod swoimi wiadomosciami tylko poprostu edytowac posta.


Mowicie ze duzo chetnych..a ja czuje ze konfidenci tak jak jedna z lisotylkow:-)

wiesz co, my sie na razie zachlystujemy wolnością

normalnie rewolucja jak w egipcie.

jak ochłoniemy to na pewno bedziemy przestrzegac i zasad i regulaminu. chodzi o to, zeby pozwolono nam świrować jesli mamy takie zyczenie. nikt tu nie klnie, nie przegina - to widac. toć dorosłe baby jestesmy i same w ryzach sie trzymamy
 
dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?
2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...
Bardzo chętnie bym CI pomogła, ale najzwyczajniej w świecie już nie pamiętam.
 
tak się zastanawiam jak tu motylka zawiadomić, należy się dziewczynie

Ardhara ja kwas foliowy brałam całą ciąże
 
Ostatnia edycja:
uj:> ale co chcesz zrobic?:szok:
normalnie podajmy namiary na ten watek:tak: zobaczymy ile chetnych wpadnie ?, moze ktos z moderów? az ich szlak trafi jak dojdzie do konfrontacji a oni bez władzy :szok::-D:-D
tylko najpierw trzeba by zrobc tu porzadek:tak::-D:-D tzn usunąć to co by ich obrazało bo jeszcze gotowe sprawy nam wytoczyc za powmówienia:tak::szok::-D
a do grupy weźmiecie juz swoje osoby (mysle ze to okazało by sie ktos sie nadaje a kto tylko chetny do poczytania,poznamy opinie innych tych co sie zero udzielali na szafce ze strachu)
bo z tego co widze jest ich na szafce coraz wiecej:tak::-D:-D
 
Ardhara;6598541]dziewczyny kilka pytań do was - tak z innego tematu

1. do którego tygodnia bierze się kwas foliowy ?

JA BRAŁAM DO KONCA BO BYŁ W SUPLEMENCIE DLA CIEZARNYCH

2. czy napinanie się brzucha na dole ( nie całego ale części ) oznacza coś złego czy to normalne i co może być tego powodem ?
dodam że to 19 tydzień...[/QUOTE]
BRZUCH NIE POWINIEN CI SIE STAWIAC - O 14-15 TYGODNI ZA WCZESNIE - nospa, lezec w spokoju i do lekarza!

a widziałam wasze brzuchowe foto - no slicznie:):tak:
 
reklama
Do góry