reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

to moze lepiej... chociaz chyba byłaby pierszą osobą na swiecie która urodziła na bacznośc:-D:-D:-D

bauahahahahahahahhahahaah
W życiu bym lepiej tego nie ujęła.

A co się dzieje z LIMONKĄ, dziwne, że jeszcze jej tu nie ma. Zawsze była pierwsza jak tylko coś ciekawego się działo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
a najlepsze jest to, ze na poleczkach zgłasza sie coraz wiecj chetych które chca sobie poczytac miejsce gdize jest wolnosc słowa:D
 
A właśnie któraś poruszyła temat Marakesz. Zanim się zalogowałam to długo tylko czytałam szafkę i ona jakoś najbardziej rzucała mi się w oczy i nagle jakoś przeoczyłam jej zniknięcie, co się stało?
 
Kochane tu tez sa pewne zasady nie wolno przeklinac klocic sie bo tez zamykaja watki itd. Nie mozna pisac jedno pod drugim pod swoimi wiadomosciami tylko poprostu edytowac posta.


Mowicie ze duzo chetnych..a ja czuje ze konfidenci tak jak jedna z lisotylkow:-)
 
reklama
Do góry