reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

Dokładnie jedyna moderka kaplenz do której nic nie mam. Pomogła mi bardzo :)

Ja dałam linka dominice285 po uprzednim sprawdzeniu jej postów na szafce:-) ot taki mały sprawdzianik ;p

A co pisania posta pod postem, ok nie wolno nie musimy tego robić, to był na początku odruch bezwarunkowy, jak noworodek, który właśnie sie urodził i wziął pierwszy głęboki oddech...WOLNOŚCI ;)
 
reklama
julkowa - jestes tu z nas njdluzej, skoro wiesz co i jak tu sie a tym forum robi, a my sie tak wprosiłysmy bez puskania, to moze załuz grupe czy co tam uwazasz i tam sie przeniesiemy:)

bo jak rozumiem bedzie mozna tworzyc rózne tematy bez zlewania ich w jednej post tak?
dokładnie tak:tak:
jest nieco inaczej nic na głównym ale moze wam sie spodoba:tak:
grupa juz jest zaraz porozsyłam zaproszenia
tam bedzie bezpieczniej:tak:
 
A co pisania posta pod postem, ok nie wolno nie musimy tego robić, to był na początku odruch bezwarunkowy, jak noworodek, który właśnie sie urodził i wziął pierwszy głęboki oddech...WOLNOŚCI ;)
ja tam na to rzadko patrzę :) i pisze he ale tak wam tylko napomkłam bo nie wiadomo kto jest tu moderem he he he
 
Dając posta pod postem i te wszystkie dupy i te cytowanie, to taki z radości. Koniec z komuną po raz drugi. Hip hip hurra!!

A co do Dominiki to po prostu jej nie kojarzę i stąd moje zapytanie. Nic złego nie miałam na myśli.
 
wiecie co, jednej rzczy nie moge sobie udarowac

napisałam rano wątek, któego nie wyslałam:
w temacie było: solidaryzuję sie z motylkiem

a w teresci: ze odnosnie soboty ze dziewczyne zle potraktowano, i inne tez, ze jest mi zle i na czas wyjasnienia co z motylek biorę rozwód z forum i nie bede sie wypowiadac i bede sie zachowywac jakby mnie tez zablokowane bez sensu
itd

i cholernie załuje ze tego nie wysłałam - bo teraz miałoby to uzasadnienie:D

a tak btw - kim do cholery jest ta nowa moderatorka - jakoś innych dziewczyn nie widac, a ta wyskoczyła jak filip z konopii i rozrabia.

no najbardziej wkurzyła mnie tym, ze kazda z nas sie tak fajnie bawiła, jaja były, a ta wchodzi i kaze wszystkim wypier... nawet dzieci nie traktuje sie z takim brakiem szacunku! ciekawej jak wychowuje wlasne dzieci - tez je stawia pod scianą na baczosc??
 
sandrynka, netce chyba też nie napisali dlaczego dostała blokadę... chamówa, podejrzewam, że za wolność wypowiedzi :/

za wolnosc wypowiedzi to powinnam dostac w sobote/niedziele - dzis nie wypowiadałam sie za bardzo:)

a nie wiem czy zauważyłyście, że dopóki chrup działała, to nbbo mało było słychać i czuć?! czyli co, zapragnęła rozwinąć skrzydła? ale w taki sposób? chrup chociaż się asymilowała z grupą, a ta co? ja jestem bogiem i wypier-papier?!

taaaak, racja - ja nawet jej nie kojarze - zadnych wypowiedzi czy działan!

i sandrynka - pytam po raz 3 - o co chodizło jak pisałas ze chupa ma jakis tam opis -co sie miało dzis wyjasnic:(

Chodzi CI o nbbo?


tak, bo to ona weszła i zajaśniała - gwiazda jedna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
na samej górze są zakładki i wybierz "grupy"
wyskoczy ta załozona przez ciebie:tak:
wtedy wybierasz USUŃ:tak:
napisz czy sie udało:tak:

niestety nie ;-(
wyskoczyło mi coś takiego :
dominka285 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

  1. Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,
  2. Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,
  3. Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
 
reklama
Do góry