reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

tak, bo to ona weszła i zajaśniała - gwiazda jedna

a tak btw - kim do cholery jest ta nowa moderatorka - jakoś innych dziewczyn nie widac, a ta wyskoczyła jak filip z konopii i rozrabia.

no najbardziej wkurzyła mnie tym, ze kazda z nas sie tak fajnie bawiła, jaja były, a ta wchodzi i kaze wszystkim wypier... nawet dzieci nie traktuje sie z takim brakiem szacunku! ciekawej jak wychowuje wlasne dzieci - tez je stawia pod scianą na baczosc??
zaraz wam zacytuje moją korespondencję nbbo :tak: od tego momentu odusciłam sobie jakiekolwiek wymiany zdań z ta osobą:tak:
 
reklama
no w końcu, przeczytałam wszystko od początku:) Tak dziwnie się to czyta, wszystko na pełnym LUZIE:) Chyba pierwsze takie forum:-)

Kamilak86 sorry ale Twój awatar ciągle z Chrupkiem mi się kojarzy:)
 
netka, nie wiem o co chodiło z tym opisem, tak mi się on po prostu skojarzył, ale chyba nie miał on związku z szafką:]
 
Musimy mieć jakiś element z poprzedniego forum, żebyśmy nie zapomniały dlaczego m.in. tutaj jesteśmy.


P.S. Pokocham chyba ten avatar :)
 
reklama
Do góry