reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

ja mam to gdzies - grupa moze byc otwarta, moze byc zamknięta - ja na forum szafkowym pisałam w zawoalowanej formie co mysle o poniektórych moderkach, a własciwie ich dizałaniach

a teraz moge powiedziec jawnie - mam wasze działania w dupie, bo sa bezzasadne, a na wasze wytłumaczenie ze regulamin, to kazde dzialanie mozna podciagnąc - ze tak powiem, dajcie mi czlowieka,a paragraf sam sie znajdzie



a ja idiotka chciałam wysłac do szafkowych adminów projekt reklamy mojej firmy, chciałam zeby objeli patronat nad przedsiewzieciami które planuję... teraz - NEVER!!!!!!!!!! zaprosze do współpracy mojeciuchy.pl!! w zyciu nie szafkę i
 
reklama
Dominika, nadal nie napisałaś kto Cie tu skierował. Może na szfce byłaś pod innym nickiem, bo Cię w ogóle nie kojarzę.
 
na szafce mam ten sam nick możesz sobie sprawdzić a skoro już musisz tak koniecznie wiedzieć to dostałam link od olusi78
 
Jestem w szoku normalnie jak to czytam:szok::szok::szok:
za pisanie to co sie mysli i głownie prawdę?:szok::szok::szok:
szok a ta cała nabbo czy jak jej tam tak mnie na wkurzała na samym poczatku szafki ze szok ,nic zadne argumenty d niej nie docierały tylko w kółko wałkowała o tym swoim regulaminie:wściekła/y::wściekła/y:

Ps. jeszcze tak na marginesie tu tez sa moderatorzy:tak::-D:-D:-D ale jeszcze nie spotkałam sie z zadnym tak chamskim:no::tak:
pisanie posta pod postem tez zabronione i moze sie ktos przyczepic:tak::-D:-D jak tylko doczyta :tak::-D
dlatego miałam na mysli od razu grupę bo tam juz jest bez moderacji:tak:
 
ja też mam zawieszenie na forum, na rok:/ tyle że nie dostałam żadnej wiadomości z informacją dlaczego...

wiecie dziewczyny, ja mam nadzieję, że to tylko na chwilę, żeby mogli "spokojnie" wyjaśnić sytuację, a my żebyśmy im tam wątków nie zakładały, albo nie psioczyły ciągle. bo jeśli to tak na poważnie, to sorrki, ale dla mnie to absolutny skandal, masakra i powiem szczerze, że szlag mnie trafia. nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię ot tak tego olać i zapomnieć:]


wiesz co, mam nadzieje, ze to naprawdę chwilowe (chociaz mam niejasne wrazenie, ze oko moderatorskie juz tu siegneło - dostalo sie nam za nazwanie na pierwszej stronie naczelnej larwy larwą:D)

mi tam to forum lata kołu tylka - i tak nie mzna było napisac co sie mysli wprost, tylmo tak zeby było mocno politycznie:D

kaplenz mi tylko szkoda... fajna babka, szkoda ze została w tym gniezdzie os:(
 
to już nawet nie chodzi o to, że mi tak strasznie zależy na szafce, wiadomo, człowiek się przyzwyczaiłitp. ale chodzi o zasadę, skoro tyle nas jest, tyle z nas jest słusznie niezadowolonych, to jak mogą nas tak traktować?!

przysięgam, że mam wrażenie, że administracja nie jest w ogóle obiektywna, albo ze chrup tam ostro działa:/

a nie wiem czy zauważyłyście, że dopóki chrup działała, to nbbo mało było słychać i czuć?! czyli co, zapragnęła rozwinąć skrzydła? ale w taki sposób? chrup chociaż się asymilowała z grupą, a ta co? ja jestem bogiem i wypier-papier?!
 
Ostatnia edycja:
Przepraszam ogromnie :no:ale to ja zasiałam to zamieszanie zaraz po rzuceniu hasła o pisaniu na babyboom założyłam tą grupę szafkowe mamy a teraz nie mogę jej usunąć :no:
na samej górze są zakładki i wybierz "grupy"
wyskoczy ta załozona przez ciebie:tak:
wtedy wybierasz USUŃ:tak:
napisz czy sie udało:tak:
 
reklama
julkowa - jestes tu z nas njdluzej, skoro wiesz co i jak tu sie a tym forum robi, a my sie tak wprosiłysmy bez puskania, to moze załuz grupe czy co tam uwazasz i tam sie przeniesiemy:)

bo jak rozumiem bedzie mozna tworzyc rózne tematy bez zlewania ich w jednej post tak?
 
Do góry