reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafkowe mamusie :)

sluchajcie, ale co ja mam zrobic:( bo juz nie wiem sama - kurka najpierw mnie blokują (miałam tylko 1 warna za to, ze nie wkeiłam linka na forum "poszukuję" wiec za nic) a tu pyk i blokada na forum jakbym miała 10:)

z jednej strony mam ochotę z gościem popisac, powiedziec mu co mnie boli i gdzie, ale czy warto skoro po raz kolejny dostałam strzała w pysk??

bede sie produkować - bo ja i na poważnie i z sercem, a na koniec dowiem się ze moderator ma zawsze rację...
 
reklama
to ma byc chyba prywatna grupa gdzie nie ma wstepu wscibskie oko - na zaproszenia :)

a tu jest jawny watek ogólno dostepny

Przepraszam ogromnie :no:ale to ja zasiałam to zamieszanie zaraz po rzuceniu hasła o pisaniu na babyboom założyłam tą grupę szafkowe mamy a teraz nie mogę jej usunąć :no:
 
Może nie tajną tylko zamkniętą??
Zresztą zamyka też nie ma po co, ktoś sobie przyjdzie, wniesie trochę emocji ;)
 
sluchajcie, ale co ja mam zrobic:( bo juz nie wiem sama - kurka najpierw mnie blokują (miałam tylko 1 warna za to, ze nie wkeiłam linka na forum "poszukuję" wiec za nic) a tu pyk i blokada na forum jakbym miała 10:)

z jednej strony mam ochotę z gościem popisac, powiedziec mu co mnie boli i gdzie, ale czy warto skoro po raz kolejny dostałam strzała w pysk??

bede sie produkować - bo ja i na poważnie i z sercem, a na koniec dowiem się ze moderator ma zawsze rację...


Ja bym ich olała ciepłym sikiem, bo tak oni własnie Ciebie potraktowali:angry:
 
ja też mam zawieszenie na forum, na rok:/ tyle że nie dostałam żadnej wiadomości z informacją dlaczego...

wiecie dziewczyny, ja mam nadzieję, że to tylko na chwilę, żeby mogli "spokojnie" wyjaśnić sytuację, a my żebyśmy im tam wątków nie zakładały, albo nie psioczyły ciągle. bo jeśli to tak na poważnie, to sorrki, ale dla mnie to absolutny skandal, masakra i powiem szczerze, że szlag mnie trafia. nie wiem jak wy, ale ja nie potrafię ot tak tego olać i zapomnieć:]
 
ostatnio się za duże zamieszanie zrobiło więc może na razie chcą wyciszyć atmosferę a potem wszystko wróci do normy i cię "odwieszą " ;-)
 
reklama
Dziewczyny !!! Ja tu latam i sprawdzam czy jest info już na temat 'antyszafkowych' bo nie moge tego znaleźć na szafce :/
 
Do góry