reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szafa malucha

anielap co za tempo :szok: A jaki numer ma teraz Zu?
Myślałam jutro pojechac po kalosze, ale jednak kupię na allegro (cholerka, nie mam czasu na sklepy, a jeszcze się teściowie wprosili).
 
reklama
Anielap-poszukalam i moze Ci pomoge

-Jeszcze w Astrze (os.Kosmonautów) - małe stoisko z bucikami dla dzieci koło RTV.

-Urwis ul. Gajowa 41

-Na łokietka w Pantofelku, na Nowowiejskiej ,na początku taki sklep ze
słoneczkiem ,zaraz za światłami za skrzyżowaniu Nowowiejskiej z Jedności narodowej

-W FENIKSIE
smile.gif
P.1

-Cetrum Handlowe Gaj

jesli chodzi o Wrocław-znajdz nr do sklepow i zadzwon to oszczedzi ci biegania i szukania:tak:
-
 
Esia dobrze prawi:-D
ale jak czytam o rozmiarze 22 to :szok: my na zimę będziemy potrzebowali na luzie 26:tak: teraz póki co 25 się utrzymuje:tak:
 
reklama
Dziewczyny, a dla naszych dzieciaczków to jaki luz powinien być teraz w bucie? Kołacze mi się, że 1-1,5cm ale to chyba za dużo :sorry: Coś pomyliłam chyba...
Piotrkowi kupiliśmy jesienne duże 25 (bardziej 26) i ciekawe co będzie z zimowymi...:confused2:
 
Do góry