reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

No właśnie u mojej siostry się tak pomylili 6 lat temu. Lekarz 3 razy potwierdzał że będzie dziewczynka a urodzil się chłopczyk! A my z mamą kupowałyśmy różowe sukienki, wanienka jest różowa, kocyki itd. Dlatego ja na 100% lekarzowi nie wierzę, chociaż dobrze mu z oczu patrzy, wygląda na doświadczonego, poza tym bardzo długo odlądał "kreseczkę" i mówił że to cipeczka hihi i 100% dziewczynka. Ale i moje wewnętrzne przeczucie mówi mi że to moja ukochana córunia będzie :-).
 
reklama
a mnie wczoraj w nocy snilo sie ze na poczatku byla dziewczynka a potem jakos sie zmienila w chlopca:-D A w ogole mialam super latwy i 5 min porod i az sie dziwilam ze to bylo juz po:-D :-D :-D Oby tak bylo w rzeczywistosci!!!!:tak:
 
Kotek to ty tez wiesz o "kreseczce"? Mi tez powiedzieli ze trzy kreseczki widac wiec napewno dziewczynka bo u chlopca widac jak "zwisa" i nie ma zadnych kreseczek. A te kreseczki to nawet ja widzialam:-)
 
Mi też się śnilo pierwsze karmienie i synus od razu wiedział co do czego i nic nie bolało :-). Dobrze że chociaż sny mamy fajne :-).

Monia miejmy nadzieje że tak będzie i z tym lekkim porodem i karmieniem.

Patrycja ja ostatnio pół na pół kwaśne i słodycze na zmianę w zależności od zachcianki.
 
Kotek to ty tez wiesz o "kreseczce"? Mi tez powiedzieli ze trzy kreseczki widac wiec napewno dziewczynka bo u chlopca widac jak "zwisa" i nie ma zadnych kreseczek. A te kreseczki to nawet ja widzialam:-)

Tak widzialam kreseczki:-D i lekarz powiedział że jak by był chłopiec to już by były jajeczka a tam nic nie było:no: .
 
Kotek to mamy identycznie!!:tak:
A teraz mi przypomnialas ze tez mi sie snilo ze dzidzia pila i nic nie bolalo i sama wiedziala co i jak:-)
 
DZiewczynki chcialam sie pochwalic moimi pierwszymi zakupami(pokaze wam czesc) bo to nie wszstko i jeszcze sa specjalne okrycia kapiielowe w sprzedazy ale jakos u nas kolorki były mdłe wiec postanowiłam sama kupic reczniki i zrobic takie jak mi sie podobaja :-)
 
Slodkosci...:tak::tak::tak::tak:

ehhh kiedy to bylo jak ja takie tyci tyci lumpki kupowalam...Ale powiem Wam szczerze ze ja od prawie samego poczatku jak juz trzeba bylo to zakladalam takie"dorosle rzeczy",typu normalne spodenki,bluzeczki itd...Spiochy zadko byly u nas zakladane tak sao jak pajace...
 
reklama
Do góry