reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Ja dziś byłam w sklepie z zamiarem kupna czegoś dla siebie i dla małej, ale ponieważ bardzo chciało mi się siusiu nie mogłam skupic się na zakupach. I w sumie nic nie kupiłam. A poza tym na 95% wierze że jest dziewczynka, a jak na następnym USG okaże się ze jednak jest chłopczyk? Nie chcę na razie kupować spódniczek albo bojówek, poczekam z tym do porodu, a póki co kupuję body i śpioszki w raczej uniwersalnych kolorach:-). Ale i tak jestem troche zła że nic nie kupiłam bo z dojściem straciłam 2 godziny, za to następnym razem na pewno nadrobię:-).
 
reklama
Kotek nie wiem czy sa w Polsce. Mnie sie tez bardzo podobaja. Wiesz ja juz mam takie w jednej lazience. Wiesz zamiast miec mnostwo butelek z proszkami do prania, plynami do plukania, odplamiaczami itd to mam na wysokiej polce takie dwa kosze, tylko ze duze i to lasdnie i ozdobnie wyglada a do tego zawsze wyglada na posprzatane:-) Poza tym mam jeden taki prostokatny na kibelku stoi i w srodku mam ladnie poskladane reczniczki do ozdoby i kazdy co przyjdzie to sie dziwi jak to ladnie wyglada.:-D
 
Kotek no to przypal! ino szybko nadrob zaleglosci hihi Ja tez wiem ze jest dziewczynka ale czasem troche sie martwie ze jednak moze chlopiec ale i tak kupuje bo wiem ze dziewczynka hihihi
 
Ja od samego poczatku wiedzialam ze to dziewczynka! A wszyscy mowili ze chlopiec, potem na usg wyszlo ze dziewczynka wiec musi byc prawda?! a w nocy mi sie snilo ze urodzilam i to chlopca ale jak juz tu dziewczyny pisaly ze zawsze sie sni to przeciwne:-D
 
Moja mama od początku wiedziała że będzie dziewczynka, wystarczyło że zapytała na co mam ochotę, ja oczywiscie na kwaśne i okazało się że jak była ze mną w ciąży jadła dokładnie to samo co ja teraz!
Monia a Ty w którym jesteś tygodniu?
 
Mnie zaczyna sie 25 tydzien ciazy!
A ja nie mam specjalnie apetytow, co prawda lubie herbate z cytrynka ale tez lubie slodycze!!:tak: Mnie sie wydaje ze jak juz mi powiedzieli ze dziewczynka to wiedza bo jakby nie byli pewni to by nie mowili zwlaszcza ze w tym kraju kazdy bierze kazdego do sadu. Poza tym maja doswiadczenie wiec chyba widza od razu. Zapytalam moja lekarke i mi powiedziala ze kazda ciezarna zawsze sie tego boi ze sie pomylili hihi
 
reklama
Ja na dziewczynke pozeralam tony slodyczy:-) Zreszta teraz moja mala bardzo lubi slodkie potrawy-deserki itd:-) Nie wiem czy wiecie ale juz w brzusiu dzidzia ukierunkowuje swoje smaki...

A jak mi sie snilo to najczesciej chlopcy albo jakos tak bezplciowo...Tylko raz snila mi sie dziewczynka:-)
 
Do góry