reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

reklama
hey pycia gratuluje zakupu!!! jednak w Polsce sa sliczne ubranka :)))))
monia koszyki tu tez sa i o nich myslalam ale wydaja mi sie male zeby wszystkie przyrzady pomiescic plus pieluchy hmmm. przybornik mam przy lozeczku z materialu i przy stoliku ale mysle o tym przenosnym bo pamietam ze Cyrylke w salonie tez zdarzalo mi sie przebierac wiec wygodnie przeniesc z sypialni. a w Polsce to chyba te z ikei kosze mozna kupic i tak ozdobic.
co do apetytow to absolutnie odradzam jakiekolwiek sugerowanie sie co do plci dziecka - roznie bywa oj roznie ;)
a czy ktos juz ma szafe dla malucha??? lub komode??? wiem ze zamawialyscie juz niektore.... my jeszcze nie mamy bo bedziemy sie przeprowadzac wiec po co wozic tyle mebli jak mozna potem kupic. juz sie nie moge doczekac a to moze jeszcze z miesiac potrwac buuuu.
z bajerow to coraz czesciej myslimy o koszu na brudne pieluszki bo jednak w nocy taaaaak sie nie chce isc do smietnika wyniesc zabrudzonej pieluszki. wiem ze juz byla dyskusja o tych pojemnikach i pewnie mamy tu w Au inne ale ciekawa jestem ile z Was sie zdecydowalo juz???
 
Ja myślę że się zdecyduję na taki. Nie jest to specjalnie drogie, a podobno przez to nie czuć różnych zapaszków. Poza tym my mamy mały kosz na śmieci więc pewnie by trzeba było go bez przerwy opróżniać.
 
Asylan kazdy woli co innego ale ja akurat pozostane przy koszach. Mozna je kupic w kazdym wymarzonym rozmiarze wiec wszystko napewno sie pomiesci. Poza tym latwo je przeniesc i mysle ze jest o wiele ladniejszy estetycznie niz taki przezroczysty pojemnik. W ogole to ja za takim plastikiem nie przepadam wiec moze dlatego. No nie wiem, kazdy sam decyduje ale mnie sie takie kosze bardzo podobaja i nawet je mozna wsunac na polke i zawsze wyglada na "posprzatane" i jest ladnie i czysto.
Co do pojemnika na pieluchy to chyba kupie ten Genie. Znam je z doswiadczenia i sa bardzo fajne, zwlaszcza jak ktos mieszka w dosc duzym domu. Ja nie wyobrazam soebie co chwila biegac z gory (sypialni malej) na dol do kuchni wywalic pieluche. A przeciez nie zostawiesz u gory bo cala gora "przesmiergnie". haha Jedyne co to trzeba ciagle kupowac te wklady do nich ale coz....
 
Monia
to co piszesz na G to pewnie u nas niedostępne, co? Bo ja nie słyszałam o takim... Masz jakiegoś linka?
 
tutaj jest jeszcze innej firmy Playtex
0007830040002_215X215.jpg

tu sa te wklady
0007830077503_215X215.jpg

a tu jest taki
B000EX3F6Y.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg

albo taki
B0001NE8OA.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg
 
a no i jeszcze mamy takie ale jak dla mnie to to sa za duze i takie jakies "staromodne":-D :-D
B000BF3RJA.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg


B000LQEH9I.16._SCLZZZZZZZ_SS260_.jpg
 
reklama
Do góry