reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Monia rozumiem i tak dobrze że Ci rodzinka z Polski przysyła dużo rzeczy.
Ja ostatnio miałam zamiar kupić kosmetyki, cały czas nastawiałam się na Nivea, ale powąchałam też Hippa, bo dużo dziewczyn je chwali i znowu miałam problem z podjęciem decyzji. Dałam je do powąchania mężowi i zapytałam jak ma pachnieć jego dziecko, niestety on też nie potrafił się zdecydować. Może jak pojadę następnym razem w końcu coś kupię to już najwyższy czas.
 
reklama
kotek miałam ten sam problem ale mój M zdecydował się na kosmetyki nivea i ja nie mam zamiaru z nim dyskutowac. W końcu to on będzie kąpał dzidzię :-)
 
Kotek rozumiem cie:-) czasem ciezko sie zdecydowac. Ja jednak zawsze kochalam dziecko pachnace nivea wiec w tym akurat mam latwa decyzje. Co prawda u nas Hippa tez nie ma ale i tak bym zostala przy nivea. Poza tym nie ma za duzo informacji o Hippie na necie a o nivea same super wiec cos musi w tym byc:tak: ;-)
 
Jola Twój mąż to przynajmniej zadecydował bo mój mówi "nie wiem ty zdecyduj" a ja jak zwykle mam z tym problem.
Monia fajnie że tak trzymasz się swojej decyzji bo ja to ciągle zmieniam zdanie i sama mam już mętlik w głowie co wybrać. Za dużo jest tego wszystkiego na rynku.
 
Jola Twój mąż to przynajmniej zadecydował bo mój mówi "nie wiem ty zdecyduj" a ja jak zwykle mam z tym problem.
Monia fajnie że tak trzymasz się swojej decyzji bo ja to ciągle zmieniam zdanie i sama mam już mętlik w głowie co wybrać. Za dużo jest tego wszystkiego na rynku.

Ja na codzień mam tak samo, ale wtedy to mu wyraźnie powiedziałam: Ty kąpiesz, ty decyduj :-D
 
Patrycja juz pisała o kosmetykach hippa. dostałam ostatnio próbkę oliwki i jest fajna, ale jest tez na niej info, że dla dzieci od 1go roku życia. Przyszła też broszurka, ale nie wiem, gdzie ją wcisnęłam, i z tego co pamiętam część kosmetyków właśnie była po 1 r.ż. można kręćka dostać od tego wszystkiego. ja kupłam kosmetyki bambino (decyzja mojego męża), ale nie chwyciłam husteczek i kupiłam zielone pampers.
 
Kotek to ja zdecyduje za ciebie!!! Jak widzisz Hipp moze byc dla starszych dzieci wiec badz bezpieczna i kup nivea i koniec! No wiec prosze jutro ladnie zameldowac sie ze kupilas bo bede czekac:-D :tak: ;-)
 
reklama
Kotek ja kupilam Hippa i na opakowaniu jest napisane
"do stosowania od 1 dnia zycia"

dla mnie osobiscie porównujac zapachy nie ma konkurencji hipp
nivea ostrzejszy zapach ma,

zreszta przetestowalam obydwa na swojej skorze i hipp polecam
zresztą Patrycja stosuje na córci i tez go poleca:tak:
 
Do góry