reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szafa malucha

Dziewczynki malo tzn ile ja mam 4 kpl (spiochy koszulka kaftanik), 3 pajacyki, 7 koszulek, 10 par body 5 par skarpetek, 3 pary rajtuz i cos cieplejszego, 4 bluzeczki, 2 pary spodni, 1 bluzeczka ze spodenkami na cieple dni . Czy to starczy?
 
reklama
Pycia
ja nie wiem ile tego w końcu mam. Wszystko mieści mi się w gondoli więc nie jest tego zbyt wiele :-( Śpiochów nie mam ani jednych. Tylko pajacyki bodziaki. Za to mam ogrodniczki - to prawie jak śpiochy tylko z krótką nogawką :-D - no i do tego bluzeczki.
 
A ja właśnie siedzę na szpilkach, bo tylko czekam aż skończę pranie i lecę wreszcie na zakupy!!!! Wczoraj przyjaciółka mi przywiozła wór na oko 240 litrowy - z ciuchami po swojej Zuzi. Jak mi go przytargała, to go nie byłam w stanie unieść do góry. Przejrzałam te rzeczy, posegregowałam do prania i teraz wiem co jeszcze mi się ewentualnie przyda - mam do diabła i ciut ciut śpiochów, kaftaników czy pajacyków, ale bardzo mało body czy bluzeczek, więc to na bank muszę dokupić. I choć ze 2 sukienusie.... A do tego cały tabun kosmetykowo / pieluszkowo / smoczkowo / butelkowy:-)
Zaraz jadę.:-D :-D :-D
 
to moze mi tez starczy bo trzymam rowniez w gondoli, ale dzisiaj to nie problem jak czegos braknie moment i cos mozna kupic, pogoda tez ladna wiec szybko wyschnie.:-)
 
heh-ja zanim doczytalam wszystko do konca polecialam do lazienki sprawdzac czy na moich kosmetykach tez od 1-go roku zycia cos napisane :-D ehheheh

Co do chusteczek to na moich sensitive mam sliczne motylki a na lawendowych kaczuszki i sloneczka:-)
No i nie wiem czy wiecie i u Was tez tak napisane ,ze chusteczki (na sensitive tak napisane ) sa 2 razy lepsze niz woda...:tak: do wytarcia pupci...
 
dziewczyny radosc z zakupow bedziecie mialy caly rok ...:tak: Ja srednio co dwa miesiace wymieniam praktycznie cala garderobe Noemi...Kilka rzeczy tylko (z H&M ) starcza na dluzej...

Ja zrobilam tak ze nazorgowalam sobie wszystkiego przed porodem ale pozniej okazalo sie nie trafione...Jak wyszlysmy ze szpitala wtedy poszlismy na porzadne zakupy bo sprawa byla juz "na goraco" wiec wiadomo bylo jaki rozmiar kupic itd...Lepiej odlozcie kase i poczekajcie na moment kiedy z dzidzia ,nowym wozeczkiem szczesliwe i zadowolone wpadniecie do sklepow :-)Mowie Wam ze to radocha na maxa...Ja kocha m zakupy dla mlodej...Najlepsze jest w tym to ze jakis czas nieznosilam robic zakupow dla siebie...Ale jak widzialam dzialy dzieciece to normalnie sila trzeba bylo mnie odciagac...Zreszta do dzis mi chyba zostalo;-)
 
Dziendoberek wszystkim! Poranne ptaszki z Was.

Ja juz w takim razie nic a nic nie dokupuje bo z tego co piszecie to az tyle nie potrzeba...teraz sie martwie czy mala wszystko obnosi... :)))
Ale taki ladny sweterek widzialam...ohhhh
 
reklama
Do góry