reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

Mogliby wystawić po jednym testerze. My miałybyśmy umożliwiony świadomy wybór a oni ustrzegliby się przed zwiewającymi Kotkami :-D
 
reklama
Pycia co do rajstopek to ja tez kupilam ale rozmiar od 6 miesiecy w gore. Sa slodkie bo biale, rozowe i jakies tam jeszcze jedne w tej paczce. A kupilam ten rozmiar dlatego ze akurat mala wtedy bedzie miec 6 miesiecy i to bedzie zima wiec wtedy napewno sie przydadza. Mniejsze nie ma sensu bo jak mala sie urodzi to u nas upaly na calego to napewno nie bedzie nosic rajstopek:-D
 
dziewczynki ja tak kilka slow od siebie na temat pampersow i chusteczek...

Na poczatku to tak troche sceptycznie bylam nastawiona na te pampersy orginalne bo tak tyle szumu wokol robia ale powiem Wam szczerze ze probowalam roznych ale wygraly stanowczo -Pampersy...W szpitalu u nas gdzie rodzilam tez na porodowce chusteczki i pieluszki Pampers byly... I co mi sie podobalo a niestety nie ma tego w sklepach to pasek na srodku pampersa w kolorze zoltym,a jak dzidzia zrobila kupke lub wiecej siusiu i czas bylo na zmiane to pasek zabarwial sie na zielono...:-)
No i wielkim plusem dla mnie w tych pieluszkach jest ze jeszcze nigdy mi nie przeciekly i jako jedyne sa z czegos takiego zrobione ze doskonale idzie wyczuc lapiac pieluszke w kroku dziecka czy jest mocno pelna czy tez nie...W innych jest to jakies takie wszystko zbite ze trzeba dziecko specjalnie rozebrac...
Uzywalam tez kilka razy pieluszek z rossmanna ale nie umywaja sie do Pampersowych...
Co do chusteczek to tez uzywalam kilka rodzai(pomyslalam po co przeplacac) ale tak naprawde tanie wyszlo na drogie bo zadne z nich tak naprawde nie przypasowaly mlodej...Tanie chusteczki sa jakies takie mocno perfumowane...My od poczatku uyzwamy Pampers Sensitive i sa naprawde swietne...Lawenda niestety nas uczula-a tak ladnie pachna...Zawsze kupuje takie w 4-paku wiec mam czy teraz kurze wycierac:-D
 
Patrycja dobrze że o tym napisałaś. Ja chyba w końcu zdecyduję się na pampersy(pieluszki i husteczki), z tego co widzę są najbardziej popularne. A pampers sensitive to są białe tak? I pewnie mają łagodny zapach.
I fajnie je wykorzystasz przynajmniej mebelki bedą Ci pachniały :-D.
 
Kotek -tak to sa te biale-ale jedna wazna uwaga-jesli masz mozliwos sprowadzenia ich z niemiec to kupuj tutaj...Powiem ci szczerze -raz kupilam w Polsce bo mi zabraklo i w szoku bylam jaka roznica miedzy jednymi a drugimi...Wogole inny zapach,jakies takie bardziej suche te polski ,cienkie i takie jakies za bardzo rozciagliwe...:szok:

a chusteczki "niewypaly" mozna jeszcze wykozystac do odswiezenia deski rozdzielczej i innych ******* w aucie...ogladalam ostatnio fajny program jak tanio i domowymi sposobami odswierzyc Cabrioleta na lato:-)
 
Kotek ja mam chusteczki Nivea i specjalnie otworzyłam opakowanie by sprawdzić zapach - nie mam porównania do zapachów innych chusteczek, ale muszę powiedzieć że te mają jak dla mnie zbyt intensywny zapach, a pachną jak ... krem Nivea. Jak się nie sprawdzą przy synku to przynajmniej ładne błękitne pudełko mi zostanie :laugh2:
 
Ja tez jak narzie mam te chusteczki biale pampers sensitive i zobaczymy jak sie sprawdza ale jak tu by byla mozliwosc kupna nivea to tez napewno bym kupila bo slyszalam same pozytywne opinie o nich a poza tym kocham ten zapach. A co do urzywania chusteczek do innych celow to my z moim mezem zawsze je mamy w domu. Nie wyobrazam sobie isc do toalety i ich nie miec by sie odswiezyc itd. Poza tym sa super jesl;i cos ci spadnie na dywan czy cos, bardzo latwo nimi usunac plamy z roznych rzeczy. Fajnie tez idzie nimi sie odswiezyc np po calym dniu pracy jak sie nie chce wziac prysznica czy cos od razu. cale cialo od razu lepiej sie czuje:-) A no i najwazniejsze do czego my ich zawsze urzywamy to do naszego piseka:-) Jak jest brzydko na dworze i zanim wprowadzimy pieska do srodka to "myjemy" mu lapki i nie tylko nimi i zawsze jest czysty. W ogole codziennie nasza psinka dostaje "kapiel" chusteczkowa bo po tym ladnie pachnie i jest duzo czysciejsza i zbieraja one wychodzace wlosy:-D :tak: .
 
Ja przebrnęłam przez ten chusteczkowy temat na polecam-odradzam

Wyszło mi na to że:
- pampersy są super pod warunkiem że nie zielone. większość poleca te lawendowe, ale jak ktoś nie lubi ostrego zapachu to sensitive
- nivea - z tego co pamiętam nie było negatywnych opinii, same pochlebstwa
- bambino - tańsze, a mięciutkie i ładnie pachną (intensywnie) - wada: wyciągnąć za jednym zamachem pojedynczą sztukę to trudna sprawa. zazwyczaj wyciągają się dwie, trzy. czasem całe pudełko :szok: :-D
- babydream z rossmana (tanie a miękkie i nawilżone) - polecane dla osób nie lubiących intensywnych zapachów (mniej miękkie od bambino)

Postrach:
-dada (śmierdzą spirytusem)
-dzidziuś (za suche, jak nie całe opakowanie to przynajmniej 20 sztuk)
- zielone pampers (też suche, generalnie dziewczyny narzekały - odnoszę wrażenie że te zielone i reszta to powinny byc dwie różne marki żeby się nie mieszało :baffled:)
 
reklama
Do góry