reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szafa malucha

reklama
To pewnie dlatego Pampers tak się wciska do szpitali - z tego co wiem większość oddziałów noworodkowych stosuje własnie Pampersy (podarowane przez firmę Pampers).
 
Mi tez sie nie otwiera:(
A ja pieluszki to chyba jakos w polowie maja kupie. Nie mam teraz do tego za bardzo glowy
 
Kurcze,

o tych pampersach i huggisach piszecie dokładnie na odwrót niż ja do tej pory wyczytałam. Specjalnie przebrnęłam przez forumowe tematy mam o pieluszkach i babki twierdziły że od huggisów dzieci miały uczulenie więc się musiały szybko przesiadać na pampersy :baffled:

I ja teraz już kompletnie nie wiem co zrobić. :eek: W dodatku te NB z pampersów nie mają wycięcia na pępuszek. Za to mają jakąś powłokę 'kupkowchłanialną'. :-(

Z tego co wyczytałam bardzo dużo kobiet zachwalało tańszy zamiennik - fioletowe pieluchy z Tesco (fioletowe jest oczywiście opakowanie :-D)


TUTAJ jest prawidłowy link do artykułu który nie chciał się otworzyć
 
Fajny artykuł :-)

A ja kupiłam Bella Happy z wycięciem na pępszek i Huggies dla NB, podobnie jak Efilo naczytałam się różnych opini na forach i doszłam do wniosku że każde dziecko to inna skóra i po prostu trzeba będzie wypróbować co dla naszego malucha i naszych kieszeni będzie najlepsze.
 
A ja szukałam w kilku sklepach tych Huggies z wycięciem na pępuszek i nie znalazłam :no: .
Ja przy pierwszej córci używałam na zmianę Pampers'ów i Huggies'ów, ani na jedne ani na drugie nie miała uczulenia. Kupowałam te, które akurat były w promocji.
A u nas w szpitalu nie dają pieluch ani chusteczek - trzeba mieć swoje :baffled:
 
reklama
A jakie chusteczki kupujecie??? Ja jak narazie kupilam jedna paczke tych Pampers w bialym pudelku czyli sensitive i jeden wklad do tego pudelka tez z tymi samymi chusteczkami taki 3-pak. Podobno te sensitive na poczatek najlepsze choc Pampers ma pelno rodzaji, np. te lawendowe tak slicznie pachna.
 
Do góry