reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

cześć . mi przedwczoraj odszedł czop i na dodatek dostałam jakiś boli plus biegunka . już się wystraszylam że się zaczyna ale wszelkie dolegliwości minęły. ciekawe kiedy się rozpakuje :D
 
reklama
To pewnie nie długo będziesz rodzić, ja miałam podobnie. A potem po kilku dniach szpital i słodkie dziecko na rączkach u boku mnie:)
 
Cześć dziewczyny!

Ile męczyły Was skurcze przed rozkręceniem akcji porodowej na dobre? Bo ja już od 4 dni się rozkręcam, akcja rozpoczyna się i wycisza. Nie wydaje mi się, żeby to były przepowiadające, bo takie mialam już 2 tygodnie wcześniej, te są raczej bolesne, pojawiają się w dole brzucha i trwaja po 30-40 sekund. Czasem występują dość regularnie, np. co 10 minut przez 2 h, a poźniej cisza.
 
haha dziewczyny ja nadal w dwupaku. Co wiecej 2 tygodnie po wypadnieciu czopa opadl mi brzuch i razem z tym wydarzeniem prawie wygasly skurcze przepowiadajace. Wiec jak myslalam ze do porodu bedzie blisko to sie okazuje ze ja sie chyba cofam :D no coz.. chyba mam pecha, wiekszosc kobiet szybko rodzi po czopie , no ale nie ja :D
 
haha dziewczyny ja nadal w dwupaku. Co wiecej 2 tygodnie po wypadnieciu czopa opadl mi brzuch i razem z tym wydarzeniem prawie wygasly skurcze przepowiadajace. Wiec jak myslalam ze do porodu bedzie blisko to sie okazuje ze ja sie chyba cofam :D no coz.. chyba mam pecha, wiekszosc kobiet szybko rodzi po czopie , no ale nie ja :D
heh mam podobnie.brzuch opadł mi z 3 tyg temu,czop ponad tydzień temu.skurcze mam co 10 minut a potem zanikaja.to chyba jeszcze troche potrwa...a już mysłałam że jak ten czop mi wypadł to blisko...
 
Madzia wlasnie, przez to wszystko to ja sie tylko niepotrzebnie nakrecilam.. No ale coz... moze tez urodze po terminie, poki co ide jesc, bo czuje sie ostatnio jakbym nic w ogole nie jadla i musiala pochlaniac gory :D
 
ja wlasnie tez sie zastanawiam czy choc troszke sie cos dzieje bo:
- od jakis dwoch tygodni boli brzuch i czesciej do wc na to drugie
- mdlosci
- brzuch juz opadl z jakies 3,4 tyg temu
- czop to nie wiem czy mam czy nie mam nie zauwazylam po prostu
- ostatnio tzn 3 wrzesnia doktorek powiedzial ze szyjka juz miekka ale jeszcze dluga
- no i skurcze z bolem jak na @ mniej teraz dokuczaja

termin mam z OM na 20 wrzesnia. ale jakos mi sie nie wydaje zeby cos w okolicach tego dnia sie dzialo.
 
reklama
czytając ten wątek lekko się przeraziłam, chyba najbardziej boje się bólu, to moje pierwsze dziecko więc nie do końca wiem czego się zspodziewać
 
Do góry