reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
Miałam chwilowy pomysł żeby już dziś iść do szpitala ale zwątpiłam. PO co wywoływać od razu, 4 dni to w sumie nie tak dużo, a może mała potrzebuje jeszcze w brzuszku pobyć :) ale cierpliwości mi troszkę brakuje no i zaczynam poważnie się bać :)
 
ja jestem w 35tc i mała wielkimi krokami szykuje się na świat, brzuch opadł mi już dwa razy, brzuch bardzo często boli mimo luteiny i nospy. dziś od rana leżę, cały czas boli brzusio, w nocy było to samo:-( mam nadzieję że do 1 lipca mała poczeka. to jest moja 3 ciąża, w pierwszej wody odeszły mi w 26 tc, potem miesiąc bezwzględnego leżenia w szpitalu30km od domku, bo w moim szpitalu wcześniaków nie przyjmują na świat i córcia przyszła na świat w 30tc (skurcze przed porodem miałam przez 3 dni), natomiast synuś na świat przyszedł 2 dni przed terminem żadnych zapowiadających symptomów nie zauważyłam,ledwie zdążyłam na porodówkę, jak mnie znajome pytały o porodówkę to aż mnie śmiech ogarniał, przecież nawet nie wiem dobrze jak ona wygląda:-)
 
Witajcie, jestem obecnie w 34 tygodniu i zaczynam się niepokoić, bo brzuszek strasznie mi opadł i jest bardzo twardy. Biorę luteinę a ostatnio gin powiedział, że faktycznie opadł. Zastanawiam się czy nie powinnam ograniczyć ruchów. Jestem na insulinie bo mam cukrzycę ciążąwą i aby cukry były lepsze chodzę godzinę po każdym większym posiłku. Czy to może spowodować, że maluszek będzie chciał szybciej przyjść na świat? Powinnam wykluczyć te spacery?
 
Dziewczyny powiedzcie mi, bo jestem w 36 tc, brzuch już mi opadł, skurcze przepowiadające występują, a teraz jeszcze dostałam mega biegunki, a dobrze wiem, że nie miałam się czym zatruć...
Czy to prawda, że organizm tuż przed się oczyszcza i to może być zapowiedź rychłego porodu? Może któraś miała podobnie?
 
majuffka- Z tym oczyszczaniem to prawda, ja tak miałam i wiele dziewczyn ktore znam.Ja tak miałam ok. tydzień przed, miałam luźniejsze stolce.A wiem że też dziewczyny w dniu porodu miały biegunki, mogą być też wymioty.
 
kurcze dziewczyny nie wiem co sie dzieje. jak leze na boku boli na plecach boli, siedze boli. a bol tzn szczypanie do bolu miedzy piersiami a brzuchem, nie wiem co sie dzieje. boje się, że coś jest nie tak, a wizyta dopiero w czwartek i nie wiem czy juz siac panike czy jeszcze nie. zle sypiam tzn wogole nie sypiam.. pomocy!!!
 
reklama
dziewczyny jestem w 37 tygodniu i dziś bardzo boli mnie brzuch ale nie na dole tylko bardziej u góry tak jakbym sie objadła co jest niemozliwe bo jestem na diecie cukrzycowej. prosze napiszcie co to moze znaczyć, moze to juz??oby nie bo maluszek jest jeszcze mały ma 2450 ;(
 
Do góry