reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

hej:)
jestem tu nowa.. od 3 dni mam bole w dole kregoslupa, myslalam, ze to korzonki, ale chyba nie. Nie moge spac w nocy, bola mnie biodra, czasem az promieniuje w do ud. Najbardziej jak leze.. znow jak chodze to brzuch mi twardnieje i mam nieregularne skurcze.. Maly rusza sie, przy skurczach bardziej
jak myslicie, koniec juz blisko?
 
reklama
hej:)
jestem tu nowa.. od 3 dni mam bole w dole kregoslupa, myslalam, ze to korzonki, ale chyba nie. Nie moge spac w nocy, bola mnie biodra, czasem az promieniuje w do ud. Najbardziej jak leze.. znow jak chodze to brzuch mi twardnieje i mam nieregularne skurcze.. Maly rusza sie, przy skurczach bardziej
jak myslicie, koniec juz blisko?

hej!
muszę Cię zmartwić- ja tak mam od miesiąca... i nic :(
ale u każdej z nas to inaczej jest :)
 
a ja pojechalam do szpitala jak mialam skurcze ktore nie zapisywaly sie na ktg rozwarcia zero a po paru godz ryczenia jak bobr w szpitalu ze ja chce do domu co ja tu robie,bezcelu lazilam po korytarzu ze tego samego dnia "wyskoczyłą"Amelcia
 
Witam,
a ja przy pierwszej ciąży mialam dlugą, twardą szyjkę, zero rozwarcia. Nic. Sama tydzień po terminie zglosilam sie do szpitala udając ze nie czuje ruchów
(tak mi poradziła moja gin) bo chcialam zeby ktos sie mna zajął. Dwa razy podawali mi oxy i nic. W koncu dali mi zel z prostaglandyn 14 dni po terminie i sie zaczelo. Koszmar, bóle straszne przez 5 godzin i miejsc akurat nie bylo na porodowce wiec lezalam/siedzialm na korytarzu lub pod prysznicem. Najgorsze ze po 5 godzinach okazlo sie ze rozwarcie jest na 1 no moze 2. Mlode 2 panie dr przebily mi pęcherz plodowy i mowi jedna drugiej o jakie zielone wody, no i jak ich malo-mowi druga. "Na szczęscie" mlodej zaczelo spadac tetno więc zabrali mnie na cc. To bylo dla mnie wybawienie. Dziewczyny nie zgadzajcie sie na ten żel jesli ktos wam to zaproponuje. Nie tylko u mnie nie zadziałał, dziewczyna ktora byla ze mna męczyla sie prawie dobę po tym zelu i tez skonczylo sie cc. Bez sensu. On powoduje cierpienie a na rowarcie g.... działa. Tym razem modlę sie o cc od razu, nie chce tego przechodzic znow. Straciłam nadzieje, że urodzę silami natury.
Tylko czy ja doczekam? Młody skacze i wierci się strasznie nic nie mogę robic w domu bo zaraz łapią mnie skurcze w brzuchu i zadyszka straszna. A dopiero 18 maja okaze sie czy mnie zapiszą na cc czy nie.
 
Ja mam dzisiaj mega biegunke:szok:skurcze co chwile i ogolnie sie fatalnie czuje ale mam nadziejke ze to dzisiaj bo juz 3 dni po terminie i nic:wściekła/y:Na piatek mam skierowanie do szpitala i tak sie zastanawiam czy mam tam byc od rana czy naczczo. Wszystko u mnie ok w poniedzialek lekarz mówił ze tylko rozwarcia brak jak sobie pomóc jest jakis sposob bo chodze na spacery sprzatam i nic.:-(
 
kicek856, mam to samo z brakiem rozwarcia mimo robienia wszystkiego... i też mnie to już mocno stresuje :(
Badali Ci przepływy? mi co 2 dni kazali je badać, jak nic złego się nie dzieje to podobno po prostu jeszcze tak może być:)
My jutro ktg, w sobote kontrola rozwarcia, i dopiero po weekendzie coś "zaczynamy" myśleć co dalej...:szok:
 
Nie badali mi przepływów. Mam skierowanie na jutro i juz sie boje:tak: Sama nie wiem co robic nerwy mam dzisiaj od rana KTG jeszcze nie mialam to dziwne zawsze mi gin robił teraz nic:tak: Jutro nie wiem czy odrazu mnie połoza pod oxy czy na patologie czy maz moze byc ze mna nie mam cholera pojecia. Wczoraj organizm mi sie oczyscił chyba z 5 razy az mnie p... boli:szok: mialam skurcze od 19 do 23 potem zasnełam i przeszło dzisiaj nic. Czuje ze jutro bedzie ciezko.
 
reklama
mój lekarz mówi, tak samo jak moje dwie książki o ciązy;-) ,ze ciąża fizjologiczna może trwać nawet do końca 41 tyg. i ja się tam tego trzymam :-)
Także nie stresuj się kicek! Stres jest najgorszy! A przebadają Cię na pewno, żeby sprawdzić czy wszystko działa jak powinno i nic maluchowi nie grozi, żadna ciasnota czy inne problemy z łożyskiem czy przepływami właśnie :tak:

My też dzisiaj na KTG wieczorkiem. Ja znów mam skurcze jak na okres, ale tego cholernego rozwarcia ciągle nie widać:dry::wściekła/y:
 
Do góry