reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Jutro mam wizyte u lekarza jak sie nic nie wydarzy:-) Mały jakoś mniej sie wierci od 2 dni a brzuch ciagle twardy biała wydzieline to mam juz kilka tygodni a czasami czuje tak jakby mi ciagle cos tam leciało i mam mokra bielizne ale nic sie nie dzieje. Pije napar z lisci malin kilka tygodni w 2 porodzie ardzo to pomogło przy bólach. Nogi mam nabrzmiałe zwłaszcza wieczorami wtedy biore ciepła kapiel i to pomaga;-) Dziadosko mnie bola plecy na wysokosci zeber nie wiem czy mam siedziec czy stac nawet w nocy mnie boli. Zobaczymy co jutro gin powie :-)
 
reklama
Juz w domku siedzimy :) w sumie po przybyciu do szpitala mialam 8 h skurczow i boli krzyzowych ( straszne ) sam porod 25 min trwal i bylo ok :) Pozdrawiamy wszystkich z małym Frankiem ;)
 
don_kichot, gratki! :) :)

My nadal żadnych symptomów, tylko brzuch mnie tak "blokuje"(?), że schylać się w ogóle nie mogę:szok:
ciężki ten 10ty miesiąc...:-p
 
Witam Dziewczyny, my też już rozpakowane :) zaczęło sie 04.05 o 21 a skończyło 6.45 05.05, ale niestety dalej w szpitalu bo żółtaczkę mamy ale może w poniedziałek będziemy w domu :)

Don_Kichot gratulacje :))
 
Gratulacje laski:-)


Ja tez bym juz chciała jutro termin a ja od 2 dni latam sprzatam spaceruje czuje sie lepiej niz kiedykolwiek mogłabym góry przenosic;-) I nic mnie ie bierze dlaczego:-( mój dzidzia tak sie wierci ,że wszystko mnie boli. Dzisiaj jeszcze na luzie ale pewnie do poniedziałku juz sie bede denerwowałaże masakra:wściekła/y:Rodziłam juz po terminie 2 razy teraz miałam nadzieje że za 3 bedzie raz dwa szybko bo jak mówia kazdy nastepny poród jest łatwiejszy u mnie tak było oby teraz było ekspresowo:-D
 
Tak się zastanawiam, jestem chwilkę po terminie. Szyjka zmiękczona, główka napiera, a rozwarcia BRAK.
Wiem, że moje koleżanki chodziły z 1-2 cm rozwarciem już tydzien-dwa przed terminem.
Czy rozwarcie może zrobić się znienacka? Szybko i sprawnie?
Czy to raczej nienormalne, żeby tak długo nic...?:confused:
 
reklama
Ja rozwarcia wogole nie mialam i pewnie bym jeszze na nie dlugo czekala :)
2 tygodnie po terminie kazano mi przybyc do szpitala tam podano mi magiczna kroploweczke po ktorej rozwarcie sie zrobilo i WSZYSTKO "wyskoczylo" :)
 
Do góry