reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Witam sie dzis:)

a ja wam przedstawie powodz w lazience!
wczorajsza kapeil byla przesadzona hahaha ja bylam cala mokra!


[video=youtube;bMXORgGY69k]http://www.youtube.com/watch?v=bMXORgGY69k[/video]

No i tu zdziwona Julka:) w ogole to piane za kazdym razem probuje zlapac i jak jej nie wychodzi to tak mocno chlapie raczkami :p



A jak sie dzis dzewczynki czujecie?
 
reklama
hej dziewczyny...melduje sie nadal w dwupaku. wczoraj bylo nas bardzo malo ciekawe czy dlatego ze niedziela czy moze szpital?no trzymam za Was kciuki...ja jutro na 8 na ktg do szpitala. takie czasy..tyle nieszczesc... az strach wyjsc z domu ...a my sie dziwimy ze dzidzi nie chca wyjsc z brzuszka , kto by chcial wyjsc na taki siwat jak wszedzie pelno idiotow jak cie nie napadna to ktos po pijaku spowoduje wypadek...eh... mnie jeszcze nic takiego nie spotkalo ale Tobie Daffodill wspolczuje bardzo...
 
ale ona jest super !!:) tak chcialam synka , a teraz tak sie ciesze ze tez bede miala taka mala dziewuszke :)) strasznie mi poprawilas humor tymi fotkami tak z rana :*
 
Daffodill słodki ten Twój kwiatuszek. Dzięki temu nagraniu uśmiechnęłam się dziś pierwszy raz,bo od wczoraj mam doła-strasznego!!! Mój mąż zauważył,że pojawiło mi się mnóstwo nowych rozstępów na brzuchu!!! Jeju,ja bym o nich chyba nwet nie wiedziała,bo nago to tylko w łaziecne,a lustro wysoko,a pod brzuch swój nie zajrzę od kilku miesięcy-wiadomo.I przystawił mi małe lusterko...od lewej do prawej strony mam rozstępy na całej długości mniej więcej do wysokości pępka...prawie wyłam wczoraj. Mąż na necie wyczytał żeby masować i masować!!! No i wzięliśmy wczoraj oliwkę,położyłam się i on mi tak przez pół godziny masował ten brzuszek-kochany jest,ale i tak jestem załamana...Ech...
 
ja też 2w1... miałam przed chwilą mocny skurcz-czekam 30 minut na następny i może się uda a jak nie to nie (niech sobie siedzi i macice matce rozwali)... po południu na KTG jadę i zobaczymy co dalej.
no trzeba przyznać że Julcia to babeczka z klasą :)
 
Witam :) i ja się melduję w dwupaku :/ niestety ale nic na mnie nie działa :/ kompletnie nic bo po takich rzeczach jakie zrobiłam w weekend czyli wysprzątałam wszystko generalnie i męzusia wykorzystałam nie raz nie dwa :p to powinno chociaz cos ruszyc :/ a tu nic :/ jadę do lekarza na 13-stą to moze cos się dowiem :/ pozdrawiam
 
supernowa - to nic nie da... ja smarowałam się i mam jedną wielka katastrofę na ciele. mąż mówi że mu się rozsypuje...dowcipniś cholerny:wściekła/y:. jak urodzisz to polecam noscar krem. ja mam takie na brzuchu rozstępy sine że szok:szok:. i idą z każdym dniem wyżej-już pępek minęły i idą dalej w górę-bo mam poprzeczne nie pionowe i to chyba lepiej jest potem tą maścią na blizny usunąć... a tyłek to już całkiem mi się posypał a jego zawsze najbardziej lubiłam. mam na nim tatuaż taki malutki ale na szczęście jemu nic się nie stało i jest w super stanie nadal

natalia - daj koniecznie znać jak wrócisz
 
misiaczek dzięki!!! Na pewno po porodzie spróbuję tego kremu!!! Ale właśnie--->teraz brałam prysznic i jak się osuszyłam wzięłam lusterko i patrzę...słuchajcie!!!!--->naprawdę--->one się skurczyły-PRZYSIĘGAM!!! Jak Bobasa kocham!!! No to oliwka w rękę i masowanko!!! Te rozstępy pojawiły się nagle,na 100% kilka dni temu ich jeszcze nie było-być może to jest powód,że była szybka reakcja w skórę i udało się je lekko jakby skurczyć właśnie...
 
czego to ja nie robiłam żeby ich nie było i żeby zniknęły... oliwkę też wklepywałam, drogie kremy 3 razy dziennie i nic nie pomogło-opóźniło tylko bo do 8m-ca nie było ich wcale na brzuchu a teraz są... możliwe że Twoja skóra zareagowała i udało Ci się ale niestety mnie nie :( ale cieszę się że Tobie się udało :) oby tak dalej ale jak coś to noscar działa :)
 
reklama
Cześć dziewczynki! Zaczynam wątpić czy my w ogóle kiedykolwiek urodzimy :baffled:. U mnie cisza i spokój, tylko Jasiek się wierci i kopie mamusie gdzie popadnie. Dziwie się że jeszcze ma tam miejsce. Jeśli chodzi o rozstępy to mój brzuch ocalał, i co z tego! Uda i dupsko wyglądają jak jeden wielki rozstęp. Ostatnio nawet nad kolanami mi się porobiły ehhh... dziś już mija 3 dni po terminie, czekam i czekam, może to dzisiaj będzie z zaskoczenia? mhhh fajnie by było. pozdrawiam Was serdecznie
 
Do góry