reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

no Madzik sie dzisiaj nie pojawila...co do rozstepow na brzuchu nie mam ale uda pupa i piersi =/ lepiej nie mowic ....tez mnie to wkurza....
 
reklama
ale ona jest super !!:) tak chcialam synka , a teraz tak sie ciesze ze tez bede miala taka mala dziewuszke :)) strasznie mi poprawilas humor tymi fotkami tak z rana :*

Daffodill słodki ten Twój kwiatuszek. Dzięki temu nagraniu uśmiechnęłam się dziś pierwszy raz,bo od wczoraj mam doła-strasznego!!! Mój mąż zauważył,że pojawiło mi się mnóstwo nowych rozstępów na brzuchu!!! Jeju,ja bym o nich chyba nwet nie wiedziała,bo nago to tylko w łaziecne,a lustro wysoko,a pod brzuch swój nie zajrzę od kilku miesięcy-wiadomo.I przystawił mi małe lusterko...od lewej do prawej strony mam rozstępy na całej długości mniej więcej do wysokości pępka...prawie wyłam wczoraj. Mąż na necie wyczytał żeby masować i masować!!! No i wzięliśmy wczoraj oliwkę,położyłam się i on mi tak przez pół godziny masował ten brzuszek-kochany jest,ale i tak jestem załamana...Ech...

dzikei dziewczyny za mile slwoa:)
ciesze sie ze humorki wam poprawilam.... w takim razie zaraz wam pokaze jeszcze cos:)
co do rozstepow prosze sie nie martwic! jesli was to pocieszy to pwoiem ze nie my pierwsze i nie ostatnie! ja do tego grubasek jestem i moge wam pokazac zdj ale tak juz dyskretniej by nikt nie widzial jak moj brzuch wyglada! pewnie nie macie az tak zle:)
glowy do gory:)

a tu mala gadula przemawia do waszych brzuszkow:)

[video=youtube;5vyql7U8dWE]http://www.youtube.com/watch?v=5vyql7U8dWE[/video]
 
Jeeee!!! Fajnie,że mamy taką małą Julcię na forum,która nas rozwesela!!! A ja tam nawet usłyszałam jak Julcia zawołała BabyBoom :-D:-D:-D a nie jakieś tam ba,ba,ba...:-D
 
Madziku to my jutro razem na izbe ja na 8 ide hihi supernowa no pewnie ze fajnie ze ja mamy!!!nasz pocieszacek faktycznie:)) pozdrawiam Was wszystkie , a ta najmlodsza najbardziej:*
 
Jeeee!!! Fajnie,że mamy taką małą Julcię na forum,która nas rozwesela!!! A ja tam nawet usłyszałam jak Julcia zawołała BabyBoom :-D:-D:-D a nie jakieś tam ba,ba,ba...:-D

Madziku to my jutro razem na izbe ja na 8 ide hihi supernowa no pewnie ze fajnie ze ja mamy!!!nasz pocieszacek faktycznie:)) pozdrawiam Was wszystkie , a ta najmlodsza najbardziej:*

ehhe dziewczyny jestescie niemozliwe!
milo mi czytac ze julka wam popraiw ahumorki:)
co do slowa BabyBoom jak najbardziej sie z nim zgadzam:)
wie co dobre ale nie wszedzie jest tak kolorow i milo jak tutaj:)
no juz niebawem bedziecie mialy swoich pocieszaczy choc za nim wydusza z siebie jakies "agu" to z 2 miesiace poczekacie ale co to 2 miesiace z maluszkiem u boku!
najwaznejsze ze juz urodzicie i bedzie wam lzej!
skonczy sie beztroski sex:p
 
No ja juz po wizycie... Ktg wyszło idealnie nie mam zadnych skurczy :/ ale co przynajmniej mam minimalne rozwarcie :) głowka nisko :) takze wszystko w dobrym kierunku :) w czwartek ide na usg sprawdzic stan wód i łózyska i wtedy zdecyduje czy juz do szpitala mam isc bo chciał zebym juz dzisiaj poszla ale ubłagałam go zeby chcociaz do czwartku byc jeszcze w domciu no i się udało :)
 
nie ma nic gorszego niż szpital...dobrze zrobiłaś. ja na KTG o 17 pojadę. mam straszne skurcze...szkoda że prawego uda a nie brzucha :/ mam ochotę wziąć siekierę i odrąbać nogę a w krzyżu tak boli że jak nie urodzę wkrótce to chyba zwariuję... już mam dość bo brzuch jest coraz większy i cięższy ale nei przypuszczam żeby coś się szybko wyklarowało. ależ mamy grupę - przeterminowane ciężarne. jak na razie tylko jedna z nas rozpakowała się (najprawdopodobniej)... DZIEWCZYNY!!! MOBILIZACJA!!! JULKA-MOBILIZUJ!!! poz tym to fajny ma bujaczek :)
 
ten bujaczek to juz za maly! hahha ale ona sie nie umie z nim rozstac w kazdym innym sie zle czuje a w tym jest najszczesliwsza no i sama sie w nim buja.. wystarczy ze macha raczka i buja sie!

no Natalia juz coraz blizej zawsze to cos i dobrze zrobilas ze nie zgodzilas sie isc do szpitala bys tylko bez sensu tam lezala!
kurcze moze julka cos wam pwie jeszcze dzis konkretnego pogadam z nia.. poki co lezy goła w lezaczku i rozlała sok bo wielce chciala sama pokazac ze umie pic:p
do tego obecnie ma czkawke i wcina maskotke w buziaku!
maruda nie z tej ziemi! zeby ja strasznie mecza!

o a tutaj Julka jak miała neicałe 2 miesiace.... swoim sztfrem przemawia do waszych malenstw by sie pospieszyly!

[video=youtube;E2u3HxOHDeU]http://www.youtube.com/watch?v=E2u3HxOHDeU[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Teraz to i ja muszę dołączyć do grona oczekujących i zestresowanych. Od kilku dni pobolewa mnie brzuch, ja nawet nie wiem czy to skurcze przepowiadające czy to może nie to :zawstydzona/y: Ogólnie boli tak jak na okres, ale mi to tak zawsze promieniuje bardziej na uda i biodra i ze skurczami mi się to nie kojarzy w ogóle... W każdym bądź razie z dnia na dzień są coraz częstsze i tak jakby bardziej odczuwalne. Dodatkowo bolą mnie dosłownie wszystkie mięśnie. Tak jakbym miała zakwasy, głównie na udach... a przecież nic takiego nie robię.
 
Do góry