reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
no i co?? i nic... gin pomacał i powiedział że szyjka skrócona (2cm cokolwiek to znaczy) i że takie pacjentki lubi co nie panikują i nie spinają się przy badaniu (a mnie nie bolało to wcale-już bardziej kręgosłup). no i co? pytam go kiedy urodze a on na to: urodzę jak przyjdzie na to czas... powiedział że jak za 2 tyg nie urodzę to mam iść do szpitala. szłam dziś na to badanie 2km i wracałam tez pieszo 2km i nic-zero skurczy... po powrocie do domu kazałam mężowi iść pod prysznic i przyjść do łóżka a ja je już grzeje i było tak żeby wyszło i nic (!). ja już nie mogę- mała ma charakter po tacie czy jak??? może faktycznie jak któraś w dwupaku rozpakuje się tej nocy to reszta nas też się zmobilizuje i damy rade?? no nic-będę jeszcze dziś męża molestować i może się uda :) przyjemne z pożytecznym :)
trzymam kciuki 2-paki i do dzieła !!! pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)
 
Wiesz no moze to poprostu nie dziala tak od razu tylko np dostaniesz skurczy dopiero w nocy lub nad ranem :) ja tez poszlam na spacer do tesco i tez nic.a wie moze ktoras z was jak sie objawia parcie na kiszke stolcowa?wiem ze moze to glupie pytanie ale nie wiem czy to boli brzuch czy co?
a bardziej dziwi mnie to ze gin kazal ci sie stawic w szpitalu za 2 tyodnie bo mi kazal w dniu terminu
 
Ostatnia edycja:
a wie moze ktoras z was jak sie objawia parcie na kiszke stolcowa?wiem ze moze to glupie pytanie ale nie wiem czy to boli brzuch czy co?
no to chyba jest uczucie podobne do tego kiedy chce się nam...no wiadomo. Ja tak mam,Bobas tak sie momentami wierci,wypycha,że muszę iśc w TEJ SPRAWIE do wc i najczęściej się sprawdza. Nawet przed porodem ponoć jest właśnie takie uczucie jakby się chciało...no wiemy co ;-) Myslę,że to jeden z sympomów ostatnich dni/tygodni :-)
 
Aha no bo dzisiaj boli mnie brzuch tak wlasnie jak by mi sie chcialo z tym ze okazuje sie ze mi sie nie chce i tak mysle czy to tylko takie uczucie czy zaparcia faktycznie.no coz dzieki za odpowieedz nie bede kontynuowala takiego tematu xD
 
a ja słyszałam, że takie jakby się chciało to są dopiero skurcze parte czyli te kiedy się prze i kiedy już dziecko wychodzi a nie kiedy się poród zaczyna.
ja już tacie dałam dziś prezent na Dzień Ojca, bo zapowiedziałam, że dziś rodzę ;-) więc może jak sobie wmówię i się uprę to coś się zacznie dziać :-) bo podobno jak się czegoś bardzo chce...:-D życzę nam, żebyśmy wszystkie dziś zaczęły rodzić :-)
 
to czekanie jest najgorsze:tak::tak: mi termin minal 17.06 i nic sie nie dzieje:no::no: jutro jade na wizyte do lekarza i juz nie moge sie doczekac, chcialabym juz urodzic:tak::tak:
 
Dzieki madziku to najlepsze zyczenia jakie dostalam :D ja tez ostatnio tak mowilam ale nic sie nie wydarzylo moze Tobie sie uda!! a co do tych skurczy to tak sa to skurcze parte ale nie czuje ze mi sie chce tylko jak chodze lub siadam boli mnie brzuch jak bym miala zaparcia..taki mocny bol napewno kazda z Was wie jak to boli:d
 
reklama
to czekanie jest najgorsze:tak::tak: mi termin minal 17.06 i nic sie nie dzieje:no::no: jutro jade na wizyte do lekarza i juz nie moge sie doczekac, chcialabym juz urodzic:tak::tak:
a nie wiesz kiedy w razie czego bedziez miala wywolywany? kurcze to ja sie martwie ze jeszcze tylko 2 dni a ty tyle po terminie :) a probowalas chodzic sexik itp? zeby cos sie ruszylo?
 
Do góry