reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

mnie wczoraj też bolał brzuch, ale ja mam chore jelita i bolało właśnie tak jelitowo... a może to skurcze były :eek: nie wiem, bo i bóli miesiączkowych jakoś nie miałam
pozostało mi tylko siedzieć i czekać, a od dziś jeszcze równo tydzień, mam nadzieję, że nie doczekamy w dwupaku :-) bo wizyty u gina już nie mam, tylko kazał w dniu terminu zgłosić się do szpitala jakbym wcześniej nie urodziła, chociaż był pewny, że nie doczekam... oby miał rację :-)
czekam z niecierpliwością aż któraś z Was napisze, że już ma maleństwo przy sobie, wtedy może i reszta się pośpieszy ;-)
 
reklama
witam was z rana kochane:p


confounded
ja szczerze mowiac wolalabym nie miec tych skurczy krote czasem mnie lapia bo robie sobie tylko nadzieje , a u Ciebie pewnie bedzie to slynne "bach" zacznie sie wszystko i bedziesz wiedziala ze to juz!!! ;) i pamietaj tylko spokoj moze nas uratowac :Da tak powaznie to widzisz ja np nie mam ochoty na sprzatanie wogole...mialam pare dni jakies dziwne ze lezalam w lozku i patrzylam w sciane a teraz od wczoraj zupelnie normalnie z tym ze nie chce mi sie sprzatac ani ukladac,,,a to ponoc powazny objaw:D

Daffoill super , że jestes z nami i nas wspierasz ;D

Madziku u nas Ala ma być ;D Ja juz stracilam nadzieje i obawiam sie ze w czwartek pojde do szpitala ;D

dziekuje ze moge pobyc z wami w tych chwilach :)
 
madziku lepiej sie nie nakrecaj bo mi lekarz mowil ze nie dotrwam tamtego tygodnia a tu juz polowaa kolejnego a ja nadal 2w1 mimo rozwarcia zmiekczonej szyjki itp.:( ja tez juz nie mam wizyty tylko mam sie stawic w dniu terminu w szpitalu :( ale mi zostaly tylko 2 dni...Zycze Ci zebys sie rozpakowala przez ten tydzien:) bo dla siebie to juz nie widze nadziei dzien jak co dzien nie mam zadnych specjalnych skurczy moze jeden dwa dziennie ehh...jakie to czekanie meczace...a jutro jak wstane rano to bede myslala ze na zajutrz do szpitala ..

Daffodill śliczna ta Twoja Juleczka :)
 
madziku lepiej sie nie nakrecaj bo mi lekarz mowil ze nie dotrwam tamtego tygodnia a tu juz polowaa kolejnego a ja nadal 2w1 mimo rozwarcia zmiekczonej szyjki itp.:( ja tez juz nie mam wizyty tylko mam sie stawic w dniu terminu w szpitalu :( ale mi zostaly tylko 2 dni...Zycze Ci zebys sie rozpakowala przez ten tydzien:) bo dla siebie to juz nie widze nadziei dzien jak co dzien nie mam zadnych specjalnych skurczy moze jeden dwa dziennie ehh...jakie to czekanie meczace...a jutro jak wstane rano to bede myslala ze na zajutrz do szpitala ..

Daffodill śliczna ta Twoja Juleczka :)

Dziekuje Ci bardzo :)
dala w kosc w ciazy dobrze ze teraz to wynagradza:)
ale jestesmy na etapie zabkowania i powiem ze łatwo u nas nie jest... pobudki z wrzaskiemw nocy co pol godz... a tak od 4 tyg zycia spala mi cala noc od 19 do 7-8 rano.....

skurcze moga chwycic nagle niespodziewanie czego Ci zycze oby poszlo szybko i sprawnie...
nie nakrecaj sie tak jak ja w przeddzien stawienia sie do szpitala hehhe.. boja ze strachu skurczy dostalam :D
 
Ostatnia edycja:
No to wspolczuje Ci z tym zabkowaniem chociaz kazdego to przeciez czeka - mnie tez;) Ale na dzieci nie mozna sie gniewac jak sie usmiechnie z tymi zabkami to pewnie od razu ci przechodzi :))
 
hej, ja dziś cały czas na nogach, jeszcze zakupki przedporodowe i fryzjera zaliczyłam :-) tylko się bałam czy w trakcie się nie zacznie :-) jutro idę na KTG, może już zostanę w szpitalu na poród? ;-) chociaż widzę, że Wy wszystkie w 39-40tyg i u Was nic, więc nie robię sobie zbytnich nadziei :-( a dalej nie odczuwam skurczy :-(
 
no właśnie ja mam nadzieję, że u mnie się zacznie nagle i niespodziewanie i żeby już :-D
chociaż słyszałam, że chłopcy lubią być dłużej :-( dziś już dokupiłam ostatni drobiazg do torby szpitalnej i tak myślę, że może synuś czekał, żeby już wszystko było gotowe :-D;-)
a tak poważnie to szkoda, że tak naprawdę nie wiadomo ile trzeba czekać... powiedzieliby, że np. w terminie i by się tak nie wyczekiwało i nie siedziało jak na szpilkach :rolleyes2:
Daffodill jak ja Ci zazdroszczę, że masz malucha przy sobie :-)
a marteczce tego, że zostały Ci 2 dni a mi 7 ;-)
confounded Tobie współczuję, że jeszcze tyle Ci zostało, ale może być tak, że jeszcze mnie np. wyprzedzisz :-p

a wszystko już macie dopięte na ostatni guzik?
 
reklama
ja już torbę mam spakowaną od jakiegoś czasu :-) a dziś kupowaliśmy jeszcze ubranka, trzeba to wszystko poprać jeszcze, ale to większe rozmiary, wiec przydadzą się później, niedawno przyszedł nam wózek, więc w sumie jesteśmy gotowi :-)
 
Do góry