reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Witam byłam dzisiaj u moje Gin stwierdziła co następuje ;) że czop śluzowy powoli wyłazi;-), dziecko już toruje sobie drogę na świat, ale wątpi, żebym urodziła w tym tygodniu. A Malejtas się rozpycha i rozpycha i te maleńkie nóżki wpycha gdzie tylko może, wcale mu się nie dziwie, w końcu ma już bardzo ciasno w brzuszku, nawet wyprostować się nie może. Spojenie łonowe boli, ale co to dla nas twardzieli :cool2:
 
reklama
Kuleczka27 ja mam to samo, i mam już dość czekania, wczoraj już myślałam że pojadę, ale przeszło...mała tak się wierciła ( ruchy hallo mamo ja chce wyjść ) tak w dół, bolało, dziś myślałam że będzie spokój no, ale dzień zaczął się skurczem, nie ukrywam że jest to męczące (a mam tak już tydzień).
 
ania ja jak tak mialam to poszlam do szpitala i mowilam ze maja mnie przyjac:) przyjeli dali kkoplowke na wywolanie i w nocy urodzilam:)
 
10.10 obudził mnie ból jakby na okres coś tam ze mnie wyleciało jakby śluz i troche kwi ale sie nie przejełam, ale pół godziny potem jak wstałam to aż kapło mi ale to nie były wody za gęste i o wiele więcej krwi plus ból, mam nadzieje że się w końcu zacznie.

fikusek ja mam termin na 23 czerwiec więc nie wiem czy by mnie tak przyjeli
 
10.10 obudził mnie ból jakby na okres coś tam ze mnie wyleciało jakby śluz i troche kwi ale sie nie przejełam, ale pół godziny potem jak wstałam to aż kapło mi ale to nie były wody za gęste i o wiele więcej krwi plus ból, mam nadzieje że się w końcu zacznie.

fikusek ja mam termin na 23 czerwiec więc nie wiem czy by mnie tak przyjeli

Ja bym na Twoim miejscu z takimi objawami podjechala do szpitala. Gęsty śluz to pewnie czop, może być zabarwiony krwią (tak czytałam, choć u mnie to był biały śluz), a jak tak dużo Ci tego wyciekło plus ból? Może rzeczywiście to już TO? :)
 
ja też mam dość czekania, chcę już przytulić mojego Malejtasa, ale cóż sam zdecyduje, czy wychodzi czy nie. Pozdrawiam Kobiałki i dziękuje za wsparcie :-)
 
witajcie :) jestem pod koniec 39 tyg
mamy rozpakowane-powiedzcie mi czy to może być już. mam bardzo nisko brzuch i szyjkę. w zeszłym tygodniu miałam żelową wydzielinę ale w kolorze przeźroczystym i położna powiedziała że jeszcze pozatykane. od kilku dni boli mnie w krzyżu BARDZO. podobno jestem wytrzymała na ból. miałam wczoraj skurcze przez 3 godziny bardzo silne a po prysznicu trochę przeszło i udało mi się zasnąć. w nocy tez co jakiś czas skurcze mnie łapały i dziś też. odczuwam też bardzo silny ból brzucha w dole. nie wiem co robić bo panikować nie chce. mała się strasznie wierci. chce już urodzić więc dużo chodzę ale nic to nie daje. najbardziej mnie ten krzyż boli a nigdy wcześniej (nawet podczas okresu) nie bolał. CZY TO JUŻ?? CO ROBIĆ?? LICZYĆ. nie umiem skurczy dokładnie określić i kiedy się kończą i zaczynają-po prostu są...
 
reklama
Do góry