reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

mam do was dziewczynki pytanie. czasem od jakiegoś czasu mam tak, że jak leżę na plecach to nagle robi mi się tak strasznie twardy brzuch że aż mnie to boli... wtedy podkurczę nogi na chwilkę (brzuch nie jest aż tak napięty) i za chwilkę przechodzi. Mam tak średnio co dwa dni czasem częściej... Powiedzcie mi czy wy taż tak macie??... i co to oznacza....?? Ja mam teraz wizytę 02.03 i wiec jest jeszcze troszkę czasu a zaczynam się tym martwić.... Poza tym mój brzuch jest nisko mimo ze to juz 26tc się kończy to dzidzia jeszcze nie wskoczyła powyżej pępka chyba

f2942d5eaa.png
 
reklama
właśnie zaczęły się u mnie skurcze i kłócia w pochwie ciekawe czy sie rozwinie. Czeka mnie chyba ciekawa noc, mam nadzieje że to już:blink:
 
macie jakies sposoby na bole spojenia lonowego??? masakra, mam wrazenie jakbym dostała z kolanka miedzy nogi :baffled: da sie to jeszcze jakos "rozchodzic" wymasowac???? czy to juz poprostu tak ma byc do porodu??
 
Zauwazylam u siebie okropne wachania nastrojow Raz jestem szczesliwa a za nie dlugi czas chce mi sie ryczec Tak samo jest z porodem chce tego najbardziej jak tylko sie da, ale z drugiej strony odczowam ogromny lek Nie wspomne o stanie fizycznym teraz jestem pelna energii ale wiem ze to moze za niedlugo przejsc w wyczerpanie i brak ochoty na cokolwiek
glitterfy023439T783D31.gif
 
U mnie też niestety przeszło. Dziś tylko czuje ciągnięcie w pachwinach gdy chodzę więc nadal czekam :-(.
Jeżeli chodzi o to bolące spojenie to ja niestety też nieznam sposobów aby przestało boleć więc to już chyba w końcowyh tygodniach norma i nic na to nie poradzimy:-p
 
Zauwazylam u siebie okropne wachania nastrojow Raz jestem szczesliwa a za nie dlugi czas chce mi sie ryczec Tak samo jest z porodem chce tego najbardziej jak tylko sie da, ale z drugiej strony odczowam ogromny lek Nie wspomne o stanie fizycznym teraz jestem pelna energii ale wiem ze to moze za niedlugo przejsc w wyczerpanie i brak ochoty na cokolwiek
glitterfy023439T783D31.gif

mysiu ja niestety mam podobnie i jest to strasznie męczące:crazy: ale to podobno też jeden z objawów, że to już niedługo :-)
 
Moj misiek juz od 3 tygodni pociesza mnie slowami "nie martw sie kochanie juz niedlugo" ale ja juz naprawde nie mam sil Dobrze,ze chociaz mamy to forum i mozemy sie tu wygadac Zawsze to na sercu troche lzej:rofl2:
glitterfy023439T783D31.gif
 
Moj misiek juz od 3 tygodni pociesza mnie slowami "nie martw sie kochanie juz niedlugo" ale ja juz naprawde nie mam sil Dobrze,ze chociaz mamy to forum i mozemy sie tu wygadac Zawsze to na sercu troche lzej:rofl2:
glitterfy023439T783D31.gif
zgodze się w 100%. fajnie, że jest takie miejsce, gdze masz pewność, że cie rozumieją :)
 
reklama
zgadzam się z tobą w 100% . Ja już też mam dosyć a do tego dziś mam okropny humor i nic mi się niechce:-(
Od rana bardzo ciągnie mnie dół brzucha jak chodzę i napina mi się brzuch. ajnie, że są takie forma, jak człowiek się wygada to mu lżej:happy:
 
Do góry