reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

skurcze przepowiadające to przygotowywanie się macicy do porodu - u mnie pojawiały się kilka tyg przed porodem, nie są bolesne i nie są regularne, czuć takie napinanie brzucha. Gdy skurcze stają się regularne wtedy może oznaczać to nadchodzący poród :tak:
 
reklama
Tak jak przypuczałam jeszcze nie rodzę. Po dzisiejszej wizycie jestem bogatsza o widok mojego pulpecika (to chyba od tych słodyczy, które pochłaniam). Waga 3300 g, mała jest ruchliwa i nie bardzo chciała się dać pomierzyć, ale wkońcu wszystko zostało opanowane. Szyjka lekko skrócona, łożysko hula więc małej jak narazie lepiej po tamtej stronie brzuszka. Zresztą śmiać mi się chciało jak co chwilę dawała kopniaka w tą głowicę od USG :-)
 
A u mnie zero symptomow zblizajacego sie porodu:-(Czuje ze dolacze do grona przeterminowanych
glitterfy132554T156Q42.gif
 
Ja od kilku godzin mam bolesne ale bardzo króciutke skurcze......mniej wiecej co 1, 2 razy na godzine ...jeszcze nie mierzyłam aczasu ale trochę są bolesne wiec moze to już powoli......
 
askkle

u mnie też nic, jak by ta ciąża się "uwsteczniła" :-) a tu już coś powinno się dziać :-)

łaaaa, ja zaczynam dziś 38 tydz ciąży!!
 
Ach mnie troszke brzuszek rano pobolal i na tym koniec Czuje sie calkiem dobrze i zaczynam sie powoli obawiac ,ze jednak beda musieli wywolywac mi porod
glitterfy070546T826D30.gif
 
reklama
czesc dziewczyny. Ja już chyba tysiąc razy przeczytałam ten temat i czekam. obecnie jestem w 36 tygodniu i od kilku dni mam okropna biegunkę, bóle krzyża:no: oraz zaczął odchodzić czop oprócz tego co jakiś czas napina mi się brzuch. Jak myślicie czy to już niedługo? :szok:
 
Do góry