reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Ach, taka cisza...
Czyżby Mamusie zaczęły się masowo rozpakowywać, czy to tylko przedświąteczne szaleństwa zakupów i zaprowadzania porządków wszelakich?

Pozdrawiam wszystkie Was jeszcze w matrioszce ;-) i zapowiada się, że tak pozostanie przez najbliższy czas...
 
reklama
Czesc wszystkim !!!!!!!Ja nadal we dwoje cale noce mam skurcze, wczoraj latalam po miescie chodzilam po schodach odbilo sie to na nocy bo byly skurcze ale jak zawsze nad ranem cisza:no:wszystko ustalo.Na dzisiaj mam termin tak juz bym chciala zobaczyc moje malenstwo.POZDRAWIAM
 
Czesc niunia

Widze ze nadal cisza u Ciebie akiedy masz wizyte u lekarza teraz???Bo jak bedziesz wiecej dni po terminie to przypuszczam ze wezmie Ciebie na wywolanie:tak:ale nie zycze Ci tego.

POZDRAWIAM
KARINA
 
Czesc wizyte mialam w piatek a teraz jakby nic sie nie dzialo mam przyjsc w srode. Jestem juz tak wykonczona tym czekaniem ze staram sie nie myslec o tym ze to juz po terminie.:no:Jak bylam w piatek u lekarza to robil mi ktg i usg maly duzy bo stwierdzil ze kolo 4 kg. ale nie badal mnie niewiem dlaczego bo przeciez mogl sprawdzic czy jest jakies rozwarcie albo co:confused:Mam skurcze ale takie lekkie czuje parcie i klucie bola mnie pachwiny ale nic wiecej.Najgorsze dla mnie to bedzie to jak bede lezala w swieta w szpitalu a przeciez mam jeszcze jednego maluszka w domu ktory by chcial miec mame w swieta w domu:no:P0ZDRAWIAM
 
Czesc Niunia

Wierze Ci ze wszystko dokucza Ci i boli i pewnie drazni. W sumie z tego co slyszalam jezeli tydzien po terminie nic sie nie dzieje to daja na wywolanie a do srody ktory u Ciebie bedzie dzien po terminie????
Dziwie sie ze lekarz nie sparwdzil i nie zbadal czy nie masz rozwarcia czy szyjka sie zgladzila i skrocila itd....
Dokladnie wspolczuje Ci jezeli na same swieta bedziesz w szpitalu dla dzieci swieta to okres magiczny i na pewno chcialoby miec mame w domku ale badzmy dobrej mysli zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze i na swieta bedziesz w domku ze swoim skarbkiem:tak:
POZDRAWIAM
KARINA
 
Aaggrrhhh!

Jeszcze w sobotę na urodzinach sąsiadki brzucho majestatycznie sterczał w górę, skurczy nie było, nic nie odpływało i planowałam sobie (o ile można coś takiego w ogóle planować) przenieść Małą do następnego roku. A tu - bach - półtora tygodnia po ostatniej wizycie szyjki w zasadzie już brak, rozwarcie wewnętrzne i zewnętrzne na dwa place, skurcze nieregularne i słabe, ale bardzo częste, czop odłazi...ginka dała mi trzy dni i kazała się nie oszczędzać (seks, zakupy, pucowanie podłóg, włażenie po schodach). A córcia się zbiesiła i po całym popołudniu wzmożonych wysiłków proporodowych, znów ucichło...a tak bardzo nie chcę urodzić jej w Wigilię (ani też tak, żeby w rzeczoną Wigilię leżeć w szpitalu).
Jakieś alternatywne i sprawdzone pomysły na szybsze wyładowanie?

pozdrawiam serdecznie coraz rzadziej tu zaglądające Mamusie
 
...a tak bardzo nie chcę urodzić jej w Wigilię (ani też tak, żeby w rzeczoną Wigilię leżeć w szpitalu).
Jakieś alternatywne i sprawdzone pomysły na szybsze wyładowanie?

pozdrawiam serdecznie coraz rzadziej tu zaglądające Mamusie

:-D:-D:-D Oj obawiam sie, ze nic nie poradzisz. Skoro dzidzia sie uprze na Wigilie to nic nie zrobisz.
Wierz mi, naprawde nie bedziesz myslala o tym, ze to sa swieta. :-)

Pozdrawiam i zycze, zeby jednak (skoro tak bardzo Ci na tym zalezy) Dzieciatko Cie posluchalo i wyszlo najlepiej juz. :tak:
 
Aph,

bardzo dziękuję za kciuki :-) Chyba rzeczywiście nie pozostaje mi nic innego, jak poddać się odwiecznemu rytmowi natury i dać małej prawo do ostatniego zdania w temacie wychodzenia na świat :-)
Póki co chyba się na to nie zanosi...trudno

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Witaj niunia856

Jakos nie odzywasz czyzby oznaczalo to ze u Ciebie cos sie dzieje lub raczej cos sie juz wydarzylo????:-):-):-):-)

POZDRAWIAM CIEPLUTKO
KARINA
 
Do góry