reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

younglady. ja mam też mleczną wydzielinę. już około tygodnia. bez badania raczej ciężko określić czy to czop czy nie. u każdej inaczej wygląda.
Aguś, jedni piszą, że się uspokajają a inni że są bardziej żywiołowe. wolę myśleć że się rzuca bo jej za ciasno i jest gotowa wyjść, niż martwić się czy przypadkiem moje maleństwo nie owinęło się pępowiną. jak coś będzie nie tak dzisiaj to chyba się przejadę na ktg do szpitala.
na szczęście dziś przespałam całą nockę. jednak jak mężuś przytuli i ogrzeje plecki to się lepiej śpi :)
A jak inne mamusie? wyspane?
 
reklama
jeny dziewczyny ja tez czekam i nic,mam to wszystko [opadniety brzuch,skurcze,bole nog,sluz ala "budyn waniliowy" (w niedz nawet z krwia)] trzeci tydzien i co guzik wielki-moja mala bawi sie ze mna-takze wiem co przezywacie-a mozna wiedziec jak u was z terminami bo nie ma suwaczkow?trzymam kciuki zeby ruszylo
 
olcia Ty masz jeszcze troszkę czasu jak widzę. ja już skończyłam 39 tydzień i takie objawy jak Ty, poza krwawieniem też mam bardzo długo. zaczęło się przed 36 tygodniem.
chyba dobrze naszym niuńkom w mamusinych brzuszkach :)
 
olcia Ty masz jeszcze troszkę czasu jak widzę. ja już skończyłam 39 tydzień i takie objawy jak Ty, poza krwawieniem też mam bardzo długo. zaczęło się przed 36 tygodniem.
chyba dobrze naszym niuńkom w mamusinych brzuszkach :)

o tak bardzo dobrze:)wiesz u mnie zaczelo sie w 35tc myslalam ze moze ,urodzi sie przed terminem,moj synek urodzil sie 2 tyg przed terminem...zobaczymy-zycze porodu:)
 
Na tak urodzić urodzimy... ale ja to się już śmieję do mojego T. że pewnie nawet nie zauważę jak zacznę rodzić, bo tak się przyzwyczaję do tych bóli towarzyszących skurczom przepowiadającym, że zorientuję się, że to poród dopiero jak przyjdą skurcze parte :p
 
Na tak urodzić urodzimy... ale ja to się już śmieję do mojego T. że pewnie nawet nie zauważę jak zacznę rodzić, bo tak się przyzwyczaję do tych bóli towarzyszących skurczom przepowiadającym, że zorientuję się, że to poród dopiero jak przyjdą skurcze parte :p

Zapewniam Cię, że nie przegapisz tych skurczy, które są przed partymi :)
 
reklama
Do góry