reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

Ja też mam od kilku tygodni takie lekkie kucia w szyjce, ale od soboty to jakaś masakra zaczeło bardziej kuć, częściej no i dłużej. Brzuch boli ale nie są to skurcze typowe tylko jak zacznie boleć to tak jakiś czas to trwa. Skurcze takie chwilowe i mocne to miałam może ze 3 i to w niedziele, ale się nachodziłam to może dlatego. Spac mi się strasznie chce i się śmieję że to organizm teraz tego wymaga bo później to tak dobrze ze spaniem nie będzie :) Strasznie chciałabym być juz po :(

hej:) takie klucia to ja mialam bardzo dlugo w szyjce,bol w pachwinach,badzo uciazliwy. Ja to pod koniec ciazy w ogole spac nie mogla,polozylam sie i zaraz mnie wszytsko bolalo:( ale Alan sie urodzil i w koncu sie wyspalam:)
 
reklama
Niestety leżenie nic nie da! Jestem na to najlepszym przykładem :-)
Ja już na nic nie mam siły więc leże albo siedzę przed kompem. Upał straszny, co chwila mi słabo, trochę mnie dziś brzuch boli ale już przestałam się łudzić. Chcę żeby już był czwartek, wtedy dowiem się czy coś ruszyło czy nadal nic!!! a tymczasem idę się położyć, upał mnie wykończy...
 
Fikusek, bardzo długo :( ? to ja miałam nadzieję że to już ta chwila idzie wielkimi krokami a tu pewnie się rozczaruję :(

kochana mnie dosc dlugo gdzies od 7 miesiaca,ale pewnie dlatego ze szyjka juz wtedy mi sie skracala i w 8 mies lezalam w spzitalu na podtrzymaniu,wiec badz dobrej mysli:) ja kilka dni przed porodem mialam takie mocne klucia w dole brzucha jak by mi ktos szpili wbijal i wtedy nie moglam sie ruszac to byly skurcze:)
 
No niestety, nie mają znieczulenia i od samego początku się nastawiam że będę rodziła bez. Mogłabym wybrać szpital w Warszawie gdzie mają znieczulenie ale dziękuję bardzo za dodatkowy stres związany z tym czy będzie miejsce czy nie :) W moim szpitalu jest super opieka i położne bardzo sympatyczne więc licze na nie :)
 
reklama
Do góry