reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

ostraszka u nas własnie swiezego powietrza brak, tak jak piszesz duszno parno gorąco - to na dworze, za to w domu mam chłodno.. w holu wręcz zimno. I własnie przez to zawsze mam rebus jak Patrycje na spacer ubrać, bo w domu sie moze nawet przez ta chwile zaziebic a na dworze biedactwo sie gotuje.. i tak ją na cebule ubieram i rozbieram co chwile..
Jeszcze pomijając tą "ciężką" pogode u nas pojawiło sie pełno niezidentyfikowanych robali wszelakiego pochodzenia.. biegające pełzające latające od wyboru do koloru. Zastanawiam sie czy to tylko na wsi tak jest czy w miastach tez ? Bo szczerze mowiąc to 2 tygodnie juz asfaltowej drogi nie widziałam :):):) ;)
 
reklama
cześć dziewczyny, nie wiem czy na dobre forum trafiłam, ale chodzi mi o to kiedy Wam opadł brzusio przed porodem? mi opadł wczoraj a dziś zaczęłam 37 tydzien , czy to nie za wczesnie? wizyte mam dopiero w pt i się trochę martwię. Będę wdzięczna za pomoc :-)
 
beata26 mi brzuch opadl juz 2 miesiace temu i drugi raz sie obnizyl jakies 2 tyg temu.po moim doswiadczeniu widac ze to opadanie brzucha to zaden objaw porodu ale kazdy ma inny organizm wiec moze u Ciebie jest inaczej?:tak:
 
witam kochaniutkie. dziekuje za kciki:)))) jak juz minutka Wam pisala meczyli mnie strasznie, mialam 1 test z oksytocyny i 4 kroplowki no i 4 ruszyla. urodzilam sliczna coreczke 27 .czerwca o 16.05. porod szybki ale niewyobrazalnie bolesny- z powodu kroplowki, ktora na sile wszystko otwierala bo jak sie okazalo na drugi dzien po moim niby 4 cm rozwarciu jak wam pisala minutka nie bylo sladu, mozliwe ze podczas badania dzialala jeszcze kroplowka i dlatego wyczol 4 cm,wiec do konca bylam praktycznie bez rozwarcia ( jezcze rano mialam nie caly 1 cm)ale najwazniejsze ze juz po:)))popekalam i cieli mnie bo mala duza byla i nie przelazla by sama- waga3700 i 56 cm:) po za tym zrobil mi sie krwiak na cycku i pekl dlatego tez nie karmie a najlepsze ze nasza kochana minutka urodzila tez corunie 27 czerwca o chwile po polnocy- przez cc niestety -tak jak sie tego obawiala- a wiec mamy z minutka "blizniaczki" heheheh.
pozdrawiam i caluje:)
 
reklama
Do góry