reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

współczuje dziewczyny ,każda chciałaby końca,nie ważne że boli itd. byle już .Ja mam jeszcze 7 tygodni i pewnie póżniej też tu częściej bende zaglądała.
Co do wieszania firan i mycia okien to radze uważać, lepiej wybrać sie na długi...bardzo długi spacer , zadbać o przyjemność w łóżku czyli SEX i zjeść dorodnego ,soczystego ananasa - koniecznie świeży.U mojej koleżanki zadziałało:tak:(choć do końca to niewiadomo nigdy) powodzenia i smacznego!
 
reklama
jadam soczystego ananasa ze dwa razy w tygodniu, jakoś nie zauważyłam, żeby wywoływał skurcze...
ale ćwiczenia jak najbardziej, codziennie, w tym przysiady :))
 
hej dziewczyny...
podpowiedzcie jakies sposoby na przyspieszenie porodu,
booje sie jak cholera, ale jestem juz tak wymeczona, ze wszystko mi jedno:((
 
ananas w UK jest zakazany szczególnie na początku ciąży.Przeterminowanym mamuśkom poleca sie ananasa ale nie wiem jak to sie tyczy osób które jedzą go często,widocznie organizm inaczej reaguje wtedy.Bynajmniej czytałam gdzies że w medycynie ludowej chińskiej stosuje sie specyfik z ananasem na pozbycie sie niechcianej ciąży na początku jako wywołujący samoporonienie.Jak to jest naprawde nie sprawdzałam.Młode angielki stosują też żel z durex chyba niebieski jako środek nie anty a zmiękczający szyjke.
 
witam podlączając się do tematu slyszałam że ananas jest skuteczny ale w połaczeniu z szampanem- oczywiscie tylko jedna lampka a po przystawce kolacja - sex ( rada położnej ze szkółki ) pozdrawiam i powodzenia życze :)
 
No niestety jeszcze:no:własnie wróciłam ze szpitala,zrobili ktg i kazali przyjechać w poniedziałek i już mnie mają zostawić.Jak nic sie nie bedzie dzialo to pewnie będa wywoływać:-p
 
reklama
czesc dziewczynki ja juz po. mialam cc ale teraz jestem juz w domku i jestem bardzo szczesliwa.mala wazyla 3330 i jest sliczna:-)
ja dzis bylam na zdjeciu szwow i chodze juz normalnie:tak:
dziewczynki zycze powodzenia tym ktore sie jeszcze nie rozdwoily:happy:
 
Do góry