reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Symptomy zbliżajacego się porodu

reklama
mnie się w szpitalu nie pytali .... ale sama osobiscie nie uwazam by to było potrzebne jak zaczyna się poród to sam organizm się przeczyszcza. Chyba, że oragnizm sie nie przeczyscił wtedy faktycznie dla świetego spokoju zrobic lewatywe niz pozniej :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Tym bardziej, że jak się przy to się ma uczucie, ze zaraz coś Ci z tylka wyskoczy .... naszczescie jesli tam jest pusto to tylko pozostaje głupie uczucie
 
Czesc wszystkim:-)juz sie nie moge doczekac do narodzin mojej dzidzi a do terminu pozostały tylko dwa dni:tak:Od wczoraj pobolewa mnie brzuch tak jak na miesiączke,myślicie że to może byc oznaka ze nie długo sie zacznie?
 
Dziewczyny, ktore rodzily w Anglii. Czy tutaj proponuja lewatywe? Z tego co mi mowila kolezanka to podobno na ostatniej wizycie z polozna dostajesz czopka, dzieki ktoremu masz sie wyproznic :szok:
 
Skarbek ja takie bole odczowam juz od 32t.c. i mam nadzieje, ze to jeszcze nie teraz (jestem w 35t.c.).

Mam pytanko. Moze to nie jest odpowiednie miejsce do jego zadawania, ale chodzi mi o hemoroidy. Jak sobie z nimi radzicie?
 
Cześć dziewczyny! U mnie już początek 38 tygodnia. Szczerze mówiąc to mam już serdecznie dosyć. Wcale nie dlatego że jestem kilka rozmiarów szersza tylko dlatego że strasznie mnie boli podbrzusze. Czasem to nawet nogi nie mogę lekko unieść tak bardzo boli. Od połowy grudnia mam założony szew i mały tak bardzo naciska że mam wrażenie że za chwilkę wyleci albo rozerwie mnie. Po za tym jak tak przyglądam się sobie to zauważam różne symptomy zbliżającego się porodu ale na razie cisza. Jeszcze na koniec się przeziębiłam. Nie mogę już się doczekać porodu. Pozdrawiam
 
ja juz jestem w 40tc i mam nadzieje ze lada chwila sie zacznie bo tez nie moge sie doczekac:zawstydzona/y:na razie czuje sie dobrze i nic sie nie dzieje,te bóle miesiączkowe przeszły a myślałam że to już:no: No cóż trzeba czekać a to jest najgorsze bo nie wiadomo kiedy nadejdzie ten moment
 
Widze że jestem tu sama:-(niech ktoś napisze bo zaraz zwariuje,nie moge sobie miejsca znalezć na dziś mam termin ale niestety moja dzidzia wcale sie nie spieszy do wyjścia:no:to czekanie jest okropne,nie mam żadnych skurczy ani żadnych symptonów zbliżającego sie porodu:no:a tak bym chciała mieć już moje maleństwo przy sobie:tak:No ale nie pozostało mi nic innego jak tylko czekać,mam nadzieje że nie za długo:sorry2:
 
Spokojnie, nie jesteś tu sama. Ja tez juz nie mogę sobie miejsca znależć, chociaż Ty i tak masz bliżej, bo u mnie 38.tydzień a tak bym chciała juz urodzić, że szlaeję, sprzątam, myje okna i chodze po schodach, żeby to jakoś wszystko przyspieszyć. Na pocieszenie Ci powiem, że nie musisz miec żadnych objawów, ani sie nie będziesz spodziewać, a zacznie się tak nagle, że będziesz w szoku. Trzymam kciuki za Ciebie i inne dziewczyny. Ja tez juz nie mog ę, uwierz...
 
reklama
Dzięki troszke mnie pocieszyłaś;-)a czy to twój pierwszy poród?jeśli nie to napisz co czułaś jak rodziłaś bo zupełnie niewiem czego sie spodziewać,jakich skurczy i wogóle czego kolwiek?Pozdrawiam:tak:
 
Do góry