reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Tak długo na Ciebe czekalismy...... a teraz Ty odchodzisz nasz kochany Aniołku
[*]
[*]
[*]

Na zawsze pozostaniesz w moim sercu :*
 
Każdego dnia odchodzą aniołki, strasznie to boli ja wiem, ale musimy sie trzymać jakoś, niedługo do nas wrócą zobaczycie !!!!!!!
"Dzieci nie umierają, zmieniają tylko date swojego przyjścia na świat "
Tulę Was wszystkie kochane !!!!!!!!!
Bądźcie silne :******

Dla wszystkich aniołków
[*]
 
Śpij Aniołku
niebios słoneczko,
z chmur Ci zrobią
przytulne łóżeczko.
Przygasną na chwilę
gwiazdy na niebie,
aby przypadkiem
nie zbudzić Ciebie.
Skrzydła anielskie
okryją Cię same,
a Ty śpij czekając
na tatę i mamę.....


Moje kochane Aniołki...czas ucieka a ja nadal cierpię...kocham Was moje Skarby....
 
Filipku jak mamy żyć gdy Ty masz być hen w niebiosach??
Ciężko nam bez Ciebie, Ty rozświetlałeś nasze życie, dzięki Tobie nasze życie miało sens, Twój uśmiech był najsłodszym uśmiechem na świecie....a Ty....najcudowniejszym dzieckiem, tak bardzo Cię Kocham (*)
Dla wszystkich Aniołków (*)(*)(*)(*)
 
reklama
Wczoraj minęło 3 tygodnie odkąd nie ma Cię z nami ;((((((((( Mimo że byłeś/aś tak krótko to zdążyliśmy Cię bardzo mocno pokochać !!!!!!!!!! Tęsknimy :(((((
[*] :(((((((
 
Do góry