reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Witam was Kochane,

ja straciłam mojego Synka na początku lutego w 34 tygodniu ciąży. Całkowite oderwanie łożyska i krwotok wewnętrzny:( Tak strasznie mi źle. Dzisiaj mija mój planowany termin porodu, jestem załamana:( Byłam zarejestrowana w "marcóweczkach 2011", sprawdzam maila, przychodzi kolejny newsletter i płyną mi łzy:(

każda z nas czuje rozpacz inaczej, jednak wszystkie jesteśmy połączone w jednym bólu, bardzo mam nadzieję na to, że wszystkie z nas kiedyś będą mogły tu napisać, że mimo tak przykrych początków są już szczęśliwymi mamusiami. Tylko ta myśl trzyma mnie przy życiu i życzę wszystkim mamusiom ANIOŁKÓW żeby to się spełniło...
 
AguQ, nie kojaze Cie.... Ja tez jestem marcowa mamusia Aniolka...
W dniu porodu dowiedzialam sie, ze serce mojego dziecka nie bije.

Wczoraj odbyl sie jego pogrzeb...
Tesknie skarbie!
 
Życzę Wam wszystkim Paniom wiary i wytrwałości, jesteście wspaniałe i każda z Was będzie wspaniałą mamą. Wierzę, że nic nie dzieje się bez sensu, a Bóg wynagrodzi Wam wszystko.
 
w 13tyg ciazy odeszly mi wody i przestalo dziecku bic serce,widzilam martwe dziecko na usg,,,do tej pory pamietam ten widok,,,i placze jak bobr,,,,,,,umarlo z 7kwietnia 2009roku,,,druga ciaze tez mialam zagrozona,,,,cala ciaze lezalam w szpitalu i teraz mam synka ktory ma dzisiaj 8miesiecy.....swiatelko dla maluchow;(
 
reklama
Dla mojego Aniołka 29.03.11 (10tc)zanim cie poczęłam pragnęlam cie , gdy byłes (byłaś)w moim brzuszku kochałam cie i tak juz pozostanie.
 
Do góry