reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
za pare minut minie 5 miesięcy od mojej/naszej pierwszej ogromnej straty. Po raz pierwszy straciliśmy Ciebie Aniołku.. po dziś dzień z trudem próbuję to wszystko ogarnąć swoim umysłem. Ciągle pytam się czemu? Ciągle szukam odpowiedzi? Ciągle boli... Smutek, żal, rozpacz... wiara.. to mi pozostało. Wiara w lepsze jutro. W optymistyczne patrzenie na świat. Ale w sercu PUSTKA.. nic i nikt nie jest jej w stanie zapełnić. Uffff ciężko podnieść się po tak wielkiej stracie i tak wielkim cudzie jakim jest danie nowego życia. Ale trwam i staram się iść do przodu.

Aniołki moje kochane. Dajcie mamusi i tatusiowi siłę i wiarę w odzyskanie Was.
Kochamy Was bardzo i co dzień tęsknimy i co noc.

(*)(*)(*)
 
Zobacz załącznik 88632Kolejny długi tydzień bez Ciebie....tak
bardzo tęsknie.Kocham Cię.
Dla Maleństwa
Błądzą me oczy po niebie
Wciąż wypatrując Ciebie.
Gdzie jesteś Skarbie maleńki
Przyczyno mej niesłabnącej udręki.
Mamusia utulić cię chciała
Tak bardzo cię pokochała.
Dlaczego odejść musiałeś Kruszynko maleńka
Serce z tęsknoty mi pęka
Wróć proszę choćby na chwilę
Nie możesz? Dlaczego?
Tak bardzo Cię potrzebuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak strasznie tęsknie za wami moje skarbeczki. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe. Ja po prostu pokochałam was całym sercem a Wy odeszłyście moje skarby :-(. A mi tak bardzo ciężko żyć bez was :-(
 
Do góry