reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Światełka Pamieci... [*][*]

reklama
Moja kochana kruszynko mamusia i tatus bardzo tesknia za Toba:(Wiem ,ze kiedys sie spotkamy i bede mogła byc Twoja mamusia taka która opowie Ci bajeczke i przytuli z całych sił.Prosze czekaj na mnie grzecznie
[*]
 
"Jeśli odejdę
A ty wciąż tu będziesz...
Wiedz, że ja żyję
Tętnię w innym wymiarze
- za zasłoną, przez którą nic nie zobaczysz

Ty mnie nie widzisz
więc musisz uwierzyć
Ja poczekam
aż wzniesiemy się razem
oboje świadomi siebie

Do tego czasu, żyj pełnią życia
a kiedy będziesz mnie potrzebować
niech twoje serce wyszepcze me imię
... i ja będę"

['] ['] ['] Tak bardzo za Tobą tęsknię, nie ma dnia bym o Tobie nie myślała, Kocham Cię Mój Aniołku, bardzo mocno Cię kocham
 
Zobacz załącznik 83742

Kochanie, to już trzy miesiące jak wiem, że Twoje serduszko nie bije, bardzo za Tobą tęsknię, tak bardzo bym chciała żebyś mnie kopała kochanie, żeby mój brzuszek był Twoim cieplutkim domkiem, ale musiało być inaczej.... Kochanie opiekuj się nami.....
 
Dziś mija cztery tygodnie od drugiej straty :-:)-:)-( Chciałam Wam moje najwspanialsze Aniołki zapalić światełko.. (*)(*)(*)... mamusia i tatuś o Was pamiętają. Co dzień mają Was w pamięci. Dużo o Was rozmawiają i smucą się że nie dane było cieszyć się Wami po dziś dzień. Kochamy Was bardzo i jeszcze bardziej pragniemy byście do Nas powróciły.

Mama i Tata..

[*]
[*]
[*]
 
Niedługo minie miesiąc, a Ja .......


Wielu mówi,że czas goi rany.
To nieprawda-czas jedynie przykrywa patyną to, co nieuleczalne.

Na zawsze w mej pamięci pozostaniesz Aniołku
( 12.06.2008)
 
Kochany Moj Babelku (*) (*) (*) ... W tym tygodniu tulilabym Cie juz w ramionach... Kocham Cie ogromnie i nigdy nie zapomne. Twoja ziemska mamusia
 
Dzień za dniem się dłuży,
Spokój mej duszy burzy.
Tęsknota mnie wszędzie dopada,
A me serce z sił opada.
Jedna myśl mnie tylko pociesza,
I w główce wszystko miesza.
Niedługo się spotkamy i
Szczęście w końcu sobie damy.



kocham i tesknie
 
reklama
Dziasiaj mija miesiąc od utraty mojego maluszka!!!!
Tam w niebie opiekuje sie Tobą Twoje rodzeństwo, mam nadzieję że odnalazłaś ich, jeśli nie serduszko napewno cie zaprowadzi....

Pamiętaj że mama wszystkich was kocha, moje piękne Aniołki.....
 
Do góry